Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Stypendia Burmistrza tym razem bez uroczystej gali

Author: admin
Creation date: 11 August 2020, 12:07 All comments: 0


Stypendia Burmistrza tym razem bez uroczystej gali

Ze względu na bezpieczeństwo w tym roku nie odbędzie się uroczystość wręczenia stypendiów dla najzdolniejszych uczniów w Chojnowie - poinformował Urząd Miejski. Nie oznacza to jednak, że najlepsi nie zostaną nagrodzeni.

- Z nową rzeczywistością zmiany systemu nauczania w ostatnich miesiącach prymusi poradzili sobie bardzo dobrze. Zdalna nauka nie wpłynęła na doskonałe wyniki i zaangażowanie w osiągnięciu imponujących wyników zarówno w nauce, jak i sporcie. Przyznanych zostało 51 stypendiów za wysokie wyniki w nauce i sukcesy sportowe w roku szkolnym 2019/2020, to o 8 uczniów więcej niż w tamtym roku - poinformował Urząd Miejski.

Zdaniem Burmistrza Jana Serkiesa, dokonania naukowe, sportowe i artystyczne uzdolnionych uczniów stanowią wielką dumę i chlubę miasta Chojnowa. - Indywidualne i godne podziwu rezultaty są sumą nieprzeciętnych talentów, ale i wielkiego zaangażowania oraz poświęcenia. Wysokie wyniki w nauce, wygrane konkursy, sportowe trofea, godne pochwały zachowanie, sławią zarówno stypendystę, jak i szkołę, do której uczęszcza. Sukces to wynik wspólnej pracy uczniów, rodziców, kadry nauczycielskiej. Ten zespołowy trud przynosi wiele uznania i satysfakcji - czytamy w opublikowanym przez UM liście gratulacyjnym.

Od siedmiu lat tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego w Domu Schrama organizowane były wydarzenia, podczas których uczniowie osobiście odbierali z rąk Burmistrza Miasta Chojnowa stypendia i gratulacje. Tym razem plany storpedowała epidemia.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.