Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

34-letni mężczyzna kradł w Chojnowie. Odpowie także za posiadanie marihuany

Author: admin
Creation date: 11 August 2020, 14:12 All comments: 0


34-letni mężczyzna kradł w Chojnowie. Odpowie także za posiadanie marihuany

Policjanci SPPP w Legnicy na terenie Chojnowa zatrzymali 34-letniego mężczyznę, przy którym ujawnili marihuanę. Dodatkowo funkcjonariusz Komisariatu Policji w Chojnowie rozpoznał go jako sprawcę kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie Chojnowa.

- Policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy, pełniąc służbę na terenie Chojnowa, wylegitymowali na ulicy Lubińskiej 35-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego. Podczas kontroli dokumentów funkcjonariusze zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie się mężczyzny. W związku z podejrzeniem posiadania narkotyków przez mieszkańca powiatu lwóweckiego dokonano kontroli osobistej. Podczas sprawdzania saszetki, mundurowi ujawnili w niej środki odurzające w postaci marihuany. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie - informuje podkom. Jagoda Ekiert.

Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym policjant z Komisariatu Policji w Chojnowie rozpoznał mężczyznę jako sprawcę kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie Chojnowa. Według ustaleń funkcjonariuszy sprawca po wejściu na teren obiektu handlowego, wykorzystał chwilą nieuwagę personelu i ukradł 19 koszulek. Starty, jakie poniósł właściciel to kwota ponad 1000 złotych.

Mieszkańcowi powiatu lwóweckiego za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

fot. KMP Legnica


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.