Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Reklamuj się poprzez artykuł. Dotrzyj do klientów z regionu Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 23 luty 2021, 23:54


Reklamuj się poprzez artykuł. Dotrzyj do klientów z regionu Chojnowa

Zaprezentowanie się w lokalnym medium umożliwia zaistnienie na miejscowym rynku.

Zachęcamy do ogłaszania się na naszych łamach, przedstawiając szeroką ofertę rozwiązań, które pomogą Ci wypromować firmę, usługę, konkretny produkt czy wydarzenie.

Jedną z najskuteczniejszych form reklamy jest artykuł sponsorowany, który pozwala na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacji, poznanie ich z nowym produktem lub usługą, wzmocnienie marki. Ponadto ta forma reklamy umożliwia zamieszczenie zdjęć, materiałów wideo oraz linków kierujących do serwisu klienta lub jego profili w mediach społecznościowych.


Dotrzyj do klientów z regionu Chojnowa

Nasz portal umożliwi Ci dotarcie do klientów w naszego regionu.

Artykuły sponsorowane są publikowane na naszej stronie głównej. Podlegają one tym samym zasadom co inne a wpisy - obniżają się na liście artykułów w miarę publikacji nowych treści, z czasem przenosząc się automatycznie na kolejne strony, dzięki czemu internauci wciąż mają do niego dostęp, a wyszukiwarka Google indeksuje artykuł i pokazuje go w swoich wynikach wyszukiwania (udostępniamy widoczność artykułu w wyszukiwarkach internetowych do 3 lat).

Na zlecenie klienta utrzymamy artykuł na 1 stronie przez kolejne dni w cenie 10 zł netto za dzień (maksymalnie do 5 dni) oraz bezpłatnie usuniemy możliwość komentowania pod artykułem.

Linki do artykułów sponsorowanych publikujemy również na naszym facebookowym profilu, który jest obecnie obserwowany przez ponad 6,5 tys osób, głównie z miasta i gminy Chojnów.


Przykładowe artykuły:

prezentacja oferty | akcja społeczna | oferta pracy | zapowiedź wydarzenia | promocja z konkursem


Zobacz szczegóły naszej oferty na

reklama.chojnow.pl


Sam(a) decydujesz w jaki sposób chcesz się reklamować

Istnieje kilka rodzajów artykułów sponsorowanych.

Wielu reklamodawców decyduje się na zminimalizowanie znamion tekstu reklamowego, poruszając jakieś zagadnienie związane z promowaną branżą, wplatając przy okazji w treść odniesienie do konkretnego produktu czy usługi.

Nie brakuje również tzw. reklamowych artykułów sponsorowanych, w których to czytelnik informowany jest bezpośrednio o marce, produkcie lub usłudze.

W przygotowaniu artykułu możesz liczyć na naszą pomoc!


Skontaktuj się z nami

portal@chojnow.pl | 507 017 196