Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Coraz bliżej budowy żłobka. Wybrano najkorzystniejszą ofertę

Autor admin
Data utworzenia: 23 luty 2021, 11:40 Wszystkich komentarzy: 0


Coraz bliżej budowy żłobka. Wybrano najkorzystniejszą ofertę

Wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowę gminnego żłobka w Kolonii Kołłątaja, realizowanego w ramach resortowego programu Maluch+.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła lubińska firma COMPLEX-BUD. Jej cena wyniosła przekroczyła 2 467 551 złotych. Termin realizacji zadania określony został na 15 listopada.

Łącznie do Urzędu Gminy wpłynęło osiem ofert. Cena najdroższej wyniosła 3 810 000 złotych

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach „Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 MALUCH+ 2020” współfinansowanego z Funduszu Pracy. Na budowę placówki gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 1.650.000,00. zł, a łączny koszt zadania określony został w założeniu na 3.169.987,87 zł.

Żłobek ma zapewnić 50 miejsc dla dzieci w wieku do lat 3. Zlokalizowany będzie w miejscowości Kolonia Kołłątaja. Budynek zostanie wyposażony i dostosowany do wymagań placówki zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3 z dnia 4 lutego 2011 r. Przy budynku zostanie zagospodarowany i wyposażony plac zabaw dla dzieci. Placówka będzie dostosowana dla dzieci z niepełnosprawnościami.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.