Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Początek przygody na szczeblu centralnym - zapowiedź meczu Czarni-Stal Stalowa Wola

Autor kuba
Data utworzenia: 11 lipiec 2013, 10:55 Wszystkich komentarzy: 0


Początek przygody na szczeblu centralnym - zapowiedź meczu Czarni-Stal Stalowa Wola

Już w najbliższą sobotę wszystkich sympatyków piłki nożnej czeka prawdziwe święto! Do Rokitek w ramach przedwstępnej rundy Pucharu Polski zawita klub z wielkimi tradycjami, czyli Stal Stalowa Wola! Stawką meczu jest awans do rundy wstępnej Pucharu Polski. 17 lipca rywalem Rokitek lub Stali będzie ktoś z pary Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica - Raków Częstochowa.

Zespół z województwa Podkarpackiego największy sukces odniósł w 1994 roku, kiedy w Ekstraklasie (ówczesnej I lidze) zajął 12 lokatę. Jeszcze niedawno wydawało się, że przez problemy finansowe drużyna nie pozbiera się i nie przystąpi do rozgrywek ligowych. Działaczom jednak udało się pozbierać wszystko do kupy, zakontraktowano kilku nowych zawodników i wydaję się, że Stal stanie na nogi. Jaka przepaść jest między obiema drużynami świadczy już fakt, że Stalówka do Rokitek przyjeżdża już dzień wcześniej, aby wykonać jednostkę treningową i zregenerować siły przed sobotnim meczem.

Dla ekipy Mirosława Zielenia z Chrystianem Serkiesem na czele na pewno wrażenia to nie zrobi. Czarni w meczu z Olimpią Kowary pokazali, że jeśli któraś drużyna ich zlekceważy, będzie za to srogo ukarana. My nie mamy nic przeciwko temu, aby Stalówka do meczu przystąpiła z lekkim przymrużeniem oka. Na pewno czeka nas pasjonujące widowisko i walka do ostatnich minut. Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu na piłkarskie święto do Rokitek. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 16! Wierzymy w Rokitki i już czekamy Cracovię!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform