Query error chojnow.pl - Sparing Chojnowianki Chojnów z Sokołem Krzywa zamiast meczu ligowego
Sign in Sign up

Sparing Chojnowianki Chojnów z Sokołem Krzywa zamiast meczu ligowego

Author: Maciek
Creation date: 18 April 2014, 09:00 All comments: 0

Poza juniorami i trampkarzami wczoraj na murawie pojawili się również seniorzy. Pierwsza drużyna KS Chojnowianka również pauzuje podczas świąt. Arkadiusz Paluch zamiast spotkania ligowego postanowił rozegrać sparing. Rywalem była drużyna Sokoła Krzywa.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00. Od początku wiadomym było, że ekipą lepszą są biało niebiescy. Sokół postanowił jednak postawić jak największy opór chojnowiance. Goście prowadzeni przez trenera Łukasza Kurczaka sprawili sporo kłopotów naszym piłkarzom. Pierwsza połowa, pomimo przewagi chojnowian, zakończyła się skromnym prowadzeniem 1:0. Na listę strzelców wpisał się Chrystian Serkies, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym.

W drugiej połowie spotkania na boisku pojawił się Grządkowski, Krupa oraz Kamil Balicki - chojnowski junior. Trener Paluch dał szansę gry wszystkim zawodnikom. W tej części gry dominowała już tylko chojnowianka, która zaaplikowała rywalowi aż cztery gole. Gra biało niebieskich wyglądała dobrze, nasi piłkarze konstruowali składne i ciekawe akcje po których padały bramki. Co ciekawe na listę strzelców wpisał się Kamil Balicki, który zaliczył bardzo udany debiut w pierwszej drużynie.

Sokół Krzywa rozegrał dobre spotkanie i w jego końcówce udało się nawet zdobyć gola honorowego. Po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy napastnik z Krzywej wykorzystał dogodną sytuację i umieścił futbolówkę w siatce ustalając wynik sparingu na 5:1.

Wszyscy piłkarze podeszli bardzo rozsądnie do spotkania. Obyło się bez agresywnych fauli i zbędnych kontuzji.

Chojnowianka wystąpiła w składzie: Pisarski, Korniłowicz, Jędrusiak, Rajczakowski, Kisiel, Haniecki, Krasoń, Tucholski, Baszczak, Gałaszkiewicz, Serkies.