Query error chojnow.pl - Cztery medale Sigo Gim 1 podczas Mistrzostw Dolnego Śląska!
Sign in Sign up

Cztery medale Sigo Gim 1 podczas Mistrzostw Dolnego Śląska!

Author: Maciek
Creation date: 30 June 2015, 13:54 All comments: 0

Miniona niedziela bezwzględnie należała do naszych kolarzy z Sigo Gim 1 działającego przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Eugeniusz Bobiowski zabrał cztery swoje podopieczne do Prasówki obok Gryfowa Śląskiego, gdzie w niedzielę 28 czerwca odbywały się Mistrzostwa Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas.

Na odcinku 11,5 kilometra młodzi adepci dwóch kółek rywalizowali o miano najlepszego w naszym województwie. Do współzawodnictwa przystąpiło przeszło 90 zawodników. Trasa była niezwykle wymagająca i bardzo szybko zweryfikowała umiejętności poszczególnych kolarzy. Obejmowała ona odcinki asfaltowe, szutrowe oraz trawiaste. Z tymi ostatnimi było najwięcej problemów z uwagi na to, że było ślisko. Dodatkowo dwa długie podjazdy nie ułatwiały sportowcom zadania.

Kilka chwil po godzinie 10:00 na starcie zameldowali się pierwsi zawodnicy. Eugeniusz Bobiowski wystawił cztery zawodniczki: Ania Szewczyk, Agnieszka Jastrzębska, Alicja Gałas, Małgorzata Klatka. Młode adeptki dwóch kółek osiągnęły znakomite wyniki.

Ania Szewczyk w kategorii młodziczka została Mistrzynią Dolnego Śląska

Agnieszka Jastrzębska w kategorii kobiety – orliczka została Mistrzynią Dolnego Śląska

Alicja Gałas zajęła trzecie miejsce wśród juniorek młodszych i została II wicemistrzynią Dolnego Śląska

Małgorzata Klatka zajęła trzecie miejsce wśród juniorek i została II wicemistrzynią Dolnego Śląska