Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Jesteśmy uczniami – po pasowaniu

Autor Szkoła Podstawowa nr 3
Data utworzenia: 29 październik 2015, 09:26 Wszystkich komentarzy: 0


Jesteśmy uczniami – po pasowaniu

20 października prawie setka pierwszoklasistów miała swoje wielkie szkolne święto. W Domu Kultury odbyła się uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie czterech klas pierwszych. Do tak ważnej uroczystości dzieci zostały przygotowane przez swoje wychowawczynie: p. Mirosławę Spes, p. Annę Iwanicką, p. Patrycję Olejnik i p. Joannę Godecką.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Przewodniczący Rady Miasta p. Jan Skowroński, ksiądz proboszcz Mirosław Makowski, radna p. Krystyna Czapska i przedstawiciel Powiatowej Poradni PP p. Danuta Rabiej. Dzieciom towarzyszyli rodzice oraz dziadkowie. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, po czym złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez dyrektora, wicedyrektora oraz przewodniczącą Rady Rodziców. Wszystkie pierwszaki otrzymały prezenty ufundowane przez Radę Rodziców, PZU, Unifot, oraz słodycze od p. Krystyny Czapskiej. Dzień ten, pełen wrażeń, na długo pozostanie w pamięci uczniów i rodziców.

Kolejną radością dla pierwszaków z Ic i Id był wspólny wyjazd do wioski indiańskiej w Ostaszowie. Pomimo nie najlepszej pogody, dzieci bawiły się tam wyśmienicie.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.