Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pożar dachu hali sportowej na ul. Matejki. Ogromna akcja strażacka

Autor admin
Data utworzenia: 30 październik 2015, 10:32 Wszystkich komentarzy: 1


Pożar dachu hali sportowej na ul. Matejki. Ogromna akcja strażacka

Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie jednostki z terenu miasta i gminy - z wyjątkiem Niedźwiedzic. Łącznie w akcji strażackiej udział brało trzydziestu ratowników. Z budynku ewakuowane zostały trzy poszkodowane osoby. Niezwłocznie przystąpiono do gaszenia dachu.

Na szczęście ewakuowani nie ucierpieli w najmniejszym stopniu - akcja stanowiła bowiem ćwiczenia strażackie na wypadek realnego zagrożenia. Strażacy mieli okazję przećwiczyć działania ratownicze w zadymionym budynku, a także akcję gaśniczą i dostarczanie wody na miejsce zdarzenia, którą w tym przypadku pompowano z pobliskiej rzeki. Na miejscu obecni byli również uczniowie klasy pożarniczo-gaśniczej z chojnowskiego Powiatowego Zespołu Szkół.

Na czas przeprowadzenia ćwiczeń, ruch na ulicy Matejki był zablokowany. Akcja, oprócz tego, że stanowiła sprawdzian dla strażaków, była również niezwykłą atrakcją dla wszystkich licznie zgromadzonych obserwatorów. Rzadko bowiem możemy obserwować akcję strażaków na tak dużą skalę.Komentarze

Ten tekst jest fajny: "ruch na ulicy Matejki był zablokowany".
Chyba chodzi o ruch kotów, bo nawet o ruchu pieszych ciężko mówić.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.