Query error chojnow.pl - Burza przegrała z Nysą Wiadrów

Burza przegrała z Nysą Wiadrów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 kwiecień 2017, 19:11 Wszystkich komentarzy: 0

W niedzielę Burza Gołaczów rozegrała wyjazdowe spotkanie z Nysą Wiadrów. Niestety znów nie udało się wywalczyć kompletu punktów.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze. W pierwszych 20 minutach meczu Burza straciła aż 3 bramki. W 35’ za sprawą Arkadiusza Szpanka do głosu doszli przyjezdni. W 40’ wynik podwyższył Krzysztof Kozioł. Rezultat 3:2 po pierwszej połowie spotkania dawał jeszcze nadzieję na pomyślne zakończenie meczu.

W 60’ Nysa Wiadrów oddała kolejne celne trafienie. W 65’ na listę strzelców ponownie wpisał się Arkadiusz Szpanek, próbując doprowadzić do remisu. Ostateczny wynik spotkania ustalili jednak w 75’ gospodarze.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończył Mariusz Kądziołka.

Burza Gołaczów, z dorobkiem 8 punktów, zajmuje ostatnie, 15. miejsce w ligowej tabeli.

Nysa Wiadrów 5:3 Burza Gołaczów

Skład:Cieśla, Bajerski, Fejdasz, Gałaszkiewicz, Kądziołka, Kozioł, Lipiński, Obal, Pabian, Stanek, Szpanek.