Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Reprezentant ziemi chojnowskiej na Mistrzostwach Europy Operatorów? To zależy od Waszego wsparcia

Autor admin
Data utworzenia: 15 maj 2017, 12:12 Wszystkich komentarzy: 0


Reprezentant ziemi chojnowskiej na Mistrzostwach Europy Operatorów? To zależy od Waszego wsparcia

Mariusz Blecharz - 31-latek, prowadzący ponad 200 ha gospodarstwo walczy o udział w Mistrzostwach Europy Operatorów. To, czy pojedzie do Francji zależy od wsparcia, jakie otrzyma na swoim profilu. Wesprzeć go może każdy z nas! Wystarczy jedno kliknięcie.

Mistrzostwa Europy Operatorów to wspólne przedsięwzięcie firmy John Deere i Michelin. Od uczestników wymaga się opracowania własnej strategii łączącą prędkość jazdy oraz małego zużycia paliwa i ugniatania gleby, którą można zastosować w codziennej pracy rolnika lub usługodawcy. - W przeciwieństwie do tradycyjnych wyścigów nie chodzi o najszybsze okrążenie. Chodzi o umiejętności. Operator z najlepszą ogólną strategią łączącą prędkość jazdy z najniższym możliwym zużyciem paliwa i ugniataniem gleby na polu wygra ten konkurs na torze, na którym liczy się każda pomyłka - czytamy na stronie organizatora mistrzostw.

- Mam 31 lat i 28 letnie doświadczenie w prowadzeniu maszyn. W wieku 3 lat pierwszy raz zasiadłem za kierownicą ursusa. Wraz z tatem prowadzę ponad 200 ha gospodarstwo - to nie tylko praca, ale tez hobby - zaznacza Mariusz Blecharz.

Od tego, kto pojedzie na mistrzostwa do Francji zależy ilość głosów. By zagłosować na reprezentanta naszego regionu wystarczy kliknąć serduszko pod zdjęciem. Głosy można oddawać każdego dnia po jednym z jednego urządzenia.

Link do profilu z głosowaniemKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.