Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 12 maj 2017, 07:50 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend? W tym tygodniu chojnowskie Kino Kultura będzie czynne w sobotę. W repertuarze jak zawsze znajdzie się coś dla tych starszych, jak i młodszych widzów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

BOCIANY

sobota, godz. 15.00

Animowany film komediowy, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Każdemu z nas wiadomo, że bociany przynoszą dzieci. To prawda znana od wieków. Tymczasem świat staje na głowie i bociany zmieniają branżę – teraz są dostawcami w największej na świecie firmie zajmującej się sprzedażą internetową. Junior – najlepszy ze wszystkich kurierów, będąc o krok od awansu, popełnia poważny błąd. Przypadkowo uruchamia maszynę produkującą dzieci. Na świat przychodzi śliczna dziewczyna, a młody bocian po raz pierwszy w życiu staje przed wyzwaniem dostarczenia dziecka do odpowiedniej rodziny. Pełna przygód wyprawa może sprawić, że bociany odzyskają swoją właściwą rolę w świecie.

LOGAN: WOLVERINE

sobota, godz. 17.00; 19.30

Film akcji z elementami fantasy. Na ekranie w rolach głównych wystąpi m.in. Hugh Jackman i Patrick Stewart. Akcja filmu rozgrywa się przy meksykańskiej granicy, gdzie tytułowy bohater w ukryciu opiekuje się schorowanym przyjacielem – Profesorem X. Starania ukrycia się i ocalenia własnego dziedzictwa kończą się fiaskiem, gdy na horyzoncie pojawia się młoda mutantka, którą ścigają mroczne siły.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform