Rezerwy Czarnych zremisowały z Wilkowianką

Autor Kasia_
Data utworzenia: 14 czerwiec 2017, 07:51 Wszystkich komentarzy: 0

W ramach 29. kolejki legnickiej A klasy zespół Czarnych II Rokitki udał się na wyjazdowe spotkanie do Wilkowa.

Spotkanie było zaciętą walką obu drużyn o panowanie nad piłką. Wynik spotkania otworzyli w 6’ gospodarze. Czarni odpowiedzili w 22’ za sprawą Aleksandra Pavlou. Wilkowianka ponownie na prowadzenie wyszla w 44’ meczu. Wynik po pierwszej połowie to 2:1 dla Wilkowa.

W drugiej odsłonie spotkania wynik wyrównał Nikos Pavlou (59’). Gospodarze odpowiedzieli dopiero w 76’, kolejny raz zapewniając sobie przewagę.

Ich radość nie trwała długo, bowiem zaledwie minutę później na listę strzelców ponownie wpisał się Nikos Pavlou, ustanawiając ostateczny wynik meczu.

Wilkowianka Wilków 3:3 Czarni II Rokitki

Skład: Gronostal, Gołębiewski, Mihułka, Mokrogulski, Pavlou, Pavlou, Podziewski, Romaniak, Sieroń, Szlapiński, Węglewski.