Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

24 luty 2020, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Otrzymaj więcej, czyli jak sprzedawać złom metali szlachetnych

Chcesz sprzedać złom metali szlachetnych, który zalega Ci w firmie, garażu lub na prywatnej posesji? Powinno więc zależeć Ci na otrzymaniu najlepszej ceny. Biorąc pod uwagę rynek i konkurencyjność skupów, zadanie niekoniecznie jest tak proste, jak Ci się wydaje. Jeśli jednak szukasz odpowiedzi na wszystkie istotne pytania, to znajdujesz się w doskonałym miejscu.

24 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy "Wyraź siebie" w Domu Kultury [ZDJĘCIA]
Do końca marca w Domu Kultury oglądać będziemy mogli wystawę "Wyraź siebie", na którą składają się prace uczestników zajęć plastycznych Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy. W miniony piątek miał miejsce wernisaż wystawy.
24 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sobotni pożar w Niedźwiedzicach. Dwie godziny walki z ogniem
W sobotę w Niedźwiedzicach doszło do pożaru na terenie stawów hodowlanych. W momencie dojazdu pierwszych zastępów na miejscu zastano rozwinięty pożar nieużytków.
23 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Powraca silny wiatr. IMGW ostrzega
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega: przewiduje się wystąpienie silnego wiatru.
23 luty 2020, Partnerstwo,
Dopłacimy do twojego odszkodowania z OC lub AC – na czym to polega?
Miałeś kolizję lub wypadek spowodowany nie ze twojej winy? Doszło do uszkodzenia twojego pojazdu? Zgłosiłeś szkodę do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia i otrzymałeś odszkodowanie, lecz nie odpowiada ono faktycznym kosztom naprawy samochodu? Twoje odszkodowanie mogło zostać zaniżone. Mamy na to rozwiązanie, którym jest dopłata do odszkodowań.
22 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wójt zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie żłobka
Wójt gminy Chojnów zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie utworzenia na terenie gminy Chojnów pierwszego żłobka. Jest to odpowiedź na petycję mieszkańców.
21 luty 2020, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Drzwi pancerne - czyli stwórz twierdzę nie do zdobycia
Drzwi pancerne, bo o nie właśnie chodzi, pozwolą Ci zabezpieczyć duże ilości wartościowych przedmiotów w sytuacji, gdy sejf będzie niewystarczający lub po prostu nie znajdzie się dla niego odpowiednio dużo miejsca w pomieszczeniu. Dzięki tego typu drzwiom stworzysz prawdziwy skarbiec lub zamienisz cały budynek w bezpieczną twierdzę. Drzwi pancerne cieszą się zainteresowaniem zarówno przedsiębiorców, jak i przedstawicieli banków oraz urzędów, coraz częściej także osób prywatnych.
21 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przyjęcia na porodówkę legnickiego szpitala wstrzymane
Jak informuje portal lca.pl, legnicki szpital wstrzymał przyjęcia na oddział położniczy. Decyzję wydał Tomasz Uher, zastępca dyrektora do spraw lecznictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy na wniosek Wojciecha Kowalika, kierownika oddziału neonatologii w legnickim szpitalu oraz lekarza epidemiologa dr Krzysztofa Szufnarowskiego.
21 luty 2020, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 7
Relacja z V Strzeleckiego Zgrupowania Szkoleniowego
Chojnowska Drużyna Strzelecka działająca już siódmy rok na terenie Miasta i Gminy Chojnów w ramach Stowarzyszenia Historyczno-Kolekcjonerskiego „Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa” zorganizowała w tym roku już V edycję zimowego Strzeleckiego Zgrupowania Szkoleniowego.
21 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wojciech Drzewicki w Miejskiej Bibliotece Publicznej: Meksyk. W krainie Majów
"Meksyk. W krainie Majów" to tytuł kolejnej prelekcji zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną, której gościem będzie dr Wojciech Drzewicki – pochodzący z Chojnowa podróżnik, dr geologii, zastępca dyrektora ds. ogólnych Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jak zawsze spodziewać możemy się sporej frekwencji.
21 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wojewoda uchylił zarządzenie w sprawie zwalczania ptasiej grypy
Wojewoda dolnośląski uchylił zarządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu legnickiego i złotoryjskiego, określające między innymi obszary zapowietrzone i zagrożone chorobą.