Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zapomniane święta przez chojnowskie portale

Pawle drogi Pawle , jak masz w Zamienicach rodzinę i ona przyjmuje innego księdza to powinieneś ich nawrócić , wyznają tę nieprawidłową wiarę. Jak to jest że Twoja rodzina jest innego wyznania ?

Nikt z potrtalu nie pokusił się o to by zamieścić takie info dotyczące innej wiary ale promowanie tej jednej nie stanowi dla nich żadnego problemu . Dlaczego ?

Prawosławni składając się na ławki i na cerkiew w swoim kościele dlatego że chcą a dodatkowo pomimo tego że nie chcą dokładają się do : remontu kościołów katolickich wspieranych przez samorząd dotacjami , dodatkowo dokładają się np. : do świątyni opatrzności itd dlatego że państwo jest świeckie smile i nie dotuje kościołów.

nie róbcie z siebie głupków na forum w imieniu pajaców którzy nie mają odwagi powiedzieć prawdy

administrator sam też nie wie dlaczego zamieszcza takie a nie inne artykuły ? bo nie umie się dowiedzieć od prawosławnych czy jehowych o ich obrzędach? nie chce mu się ? nie musi ? jak wytłumaczysz tendencyjność?

skończy się jak na e-konfidencie , forum zostanie zablokowane wink bo pytania były za trudne
zgłoś komentarz
Pawle drogi Pawle , jak masz w Zamienicach rodzinę i ona przyjmuje innego księdza to powinieneś ich nawrócić , wyznają tę nieprawidłową wiarę. Jak to jest że Twoja rodzina jest innego wyznania ?

Nikt z potrtalu nie pokusił się o to by zamieścić takie info dotyczące innej wiary ale promowanie tej jednej nie stanowi dla nich żadnego problemu . Dlaczego ?

Prawosławni składając się na ławki i na cerkiew w swoim kościele dlatego że chcą a dodatkowo pomimo tego że nie chcą dokładają się do : remontu kościołów katolickich wspieranych przez samorząd dotacjami , dodatkowo dokładają się np. : do świątyni opatrzności itd dlatego że państwo jest świeckie smile i nie dotuje kościołów.

nie róbcie z siebie głupków na forum w imieniu pajaców którzy nie mają odwagi powiedzieć prawdy

administrator sam też nie wie dlaczego zamieszcza takie a nie inne artykuły ? bo nie umie się dowiedzieć od prawosławnych czy jehowych o ich obrzędach? nie chce mu się ? nie musi ? jak wytłumaczysz tendencyjność?

skończy się jak na e-konfidencie , forum zostanie zablokowane wink bo pytania były za trudne
po pierwsze skąd wiesz jakiego ja jestem wyznania a może jestem ateistą
po drugie dlaczego mam kogoś nawracać jak chcesz się bawić w uzdrowiciela to się tym zajmij a nie szukaj mi zajęcia
po trzecie co to jest za określenie nieprawidłowa wiara i to twoje zdanie
co do dotacji na cerkiew to jesteś w błędzie bo jak byś był dobrze zorientowany to byś wiedział ile gmina im dołożyła

ogólnie to piszesz sobie to co ci ślina na język przyniesie
zgłoś komentarz
po pierwsze gdybyś był ateistą nie bronił byś tak tej jednej religii i napisał byś że Twoja rodzina z Zamienic wierzy sobie w jakiegoś tam Boga*definicja ateizmu* więc nie ma się co spierać, przecież wiesz smile a może nie wiesz kim jesteś

po następne nawracanie nie polega na zabawach w uzdrowiciela - poczytaj w wikipedi następnie jak masz ochotę to rób co chcesz , przecież Cię nie zmuszam tylko proponuję smile

owszem to moje stwierdzenie że to nieprawidłowa wiara i co z tego ?

po kolejne to jak juz tak wiesz to powiedz proszę ile gmina dołożyła ?smile

ogólnie to piszę to co mi się podoba , wiem że wiele osób to bardzo bardzo bardzo bardzo boli ale jak wiesz to jest ich osobisty problem , mam nadzieję że nie będą musieli do psychologów z tego powodu uczęszczać a gdyby już to mam znajomego , weźmie taniej po znajomości , wrazie co pisać śmiało, zawsze pomogę kolegom z forum
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.