Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co się dzieje z Chojnowianką ?

Jak pisałem na forum byłem w Parasolu aby uzyskać statut klubu , nie udało się. Dowiedziałem się jednak o tym że we wtorek 14 maja będzie  zebranie zarządu - rozmowa z Panią Renatą. Niestety nie dowiedziałem sięo której bo Pani Prezes przez dwa dni nie była uchwytna. We wtorek dowiedziałem się że zebranie jest o 18 - ale z oficjalnych informacji wynikało że jest ono zebraniem zamkniętym ;- ) czyli że nie będąc członkiem klubu - nie wejdę . Dzień wcześniej chciałem wypełnić deklarację no ale nie było Pani Prezes. Z przyczyn ode mnie nie zależnych  nie byłem na zebraniu zarządu klubu. Tematem miał być najprawdopodobniej wybór sekretarza i członka zarządu - oboje zrezygnowali i były wolne wakaty . Czy zebranie doszło do skutku ? Co ustalono ?
zgłoś komentarz
Coś dwie panie knują,aby pozostać na stołeczku,skoro nie dostałeś info.
zgłoś komentarz
Nie wierzę ! co to za prywata za publiczne 80 tyś zł ? jakim prawem takie spotkanie może być zamknięte .To można zaskarżyć ,mogę podać gotowy precedens w takiej sprawie i niema nawet co gadać.Tej Sztompke się w dupie przewraca ! jak chce cenzurować e-legnickie co jest sprzeczne z konstytucją to zamyka zebranie jak gdyby klub był jej prywatną własności .Widać w głowie się co poprzestawiało ,widać myli Korę pół z Polską ! To skandal.
zgłoś komentarz

z tego co wiem to że Recykler nie dostał informacji to nie znaczy  że ich nie dostanie ;-) widziałem pismo które "złożyła" w jego imieniu pewna Pani z Urzędu Miejskiego , była bardzo miła i sympatyczna , z tego co wiem to opisze to bardziej na forum. Też  jestem ciekaw czy zebranie się odbyło i co ustalono na nim . 

zgłoś komentarz
racja marko , to że nie dostałem to nie znaczy że nie dostanę informacji. Udałem się dziś ponownie do Parasola by spotkać się z Panią Prezes lub z Panią Renatą. Jak pisałem byłem w poniedziałek , dzwoniłem we worek , środę nie mogłem , dziś jest czwartek. Okazało się że dziś też nic nie udało się. Otrzymałem jedynie informacje że Pani Prezes wraz z Panią Renatą wyjechały z podopiecznymi Parasola do innego ośrodka i nie będzie ich ani dziś ani też jutro. Czyli cały tydzień nic - poza środą bo przegapiłem / nie mogłem. Zapytałem więc kiedy mogę ją zastać ? Otrzymałem odpowiedź że w poniedziałek też jej nie będzie ani we wtorek czyli najwcześniej w środę w przyszłym tygodniu . To przykre że nie można się niczego dowiedzieć o klubie bo działaczy nie ma. Może ktoś z Państwa posiada numer telefonu do Pani Prezes bo powinien on być ogólnie dostępny lub może ktoś z portalu posiada jakiś kontakt mailowy z klubem ? Z tego co wszyscy wiemy oficjalnej strony klub nie posiada. Niby wszystko jest a w sumie nie ma niczego.
zgłoś komentarz
racja marko , to że nie dostałem to nie znaczy że nie dostanę informacji. Udałem się dziś ponownie do Parasola by spotkać się z Panią Prezes lub z Panią Renatą. Jak pisałem byłem w poniedziałek , dzwoniłem we worek , środę nie mogłem , dziś jest czwartek. Okazało się że dziś też nic nie udało się. Otrzymałem jedynie informacje że Pani Prezes wraz z Panią Renatą wyjechały z podopiecznymi Parasola do innego ośrodka i nie będzie ich ani dziś ani też jutro. Czyli cały tydzień nic - poza środą bo przegapiłem / nie mogłem. Zapytałem więc kiedy mogę ją zastać ? Otrzymałem odpowiedź że w poniedziałek też jej nie będzie ani we wtorek czyli najwcześniej w środę w przyszłym tygodniu . To przykre że nie można się niczego dowiedzieć o klubie bo działaczy nie ma. Może ktoś z Państwa posiada numer telefonu do Pani Prezes bo powinien on być ogólnie dostępny lub może ktoś z portalu posiada jakiś kontakt mailowy z klubem ? Z tego co wszyscy wiemy oficjalnej strony klub nie posiada. Niby wszystko jest a w sumie nie ma niczego.
brak słów na to co sie u nas dzieje w klubie!!!
zgłoś komentarz
Postanowiłem udać się do Urzędu bo skoro miasto dotuje klub to pewnie będzie coś wiedzieć. Okazało się że trafiłem na posiedzenie Komisji Rewizyjnej która całkiem przypadkiem analizowała rozliczenia dotacji udzielonych przez miasto i między innymi właśnie Klubowi Chojnowianka.
Tu usłyszałem dyskusję Radnych których zastanowiła kwota 4500 zł na posiłki regeneracyjne. Dyskusja zakończyła się podjęciem formalnego wniosku o zażądanie od klubu wyjaśnień w tej sprawie. Podobno wystosowano do klubu stosowne pismo ale mimo szczerych chęci nie zobaczyłem go. Niby wysłano , niby telefonicznie itd. W każdym razie Klub odpowiedział. Co prawda nie udało się zobaczyć odpowiedzi bo niby jest ale tylko zestawienie faktur które mają składać się na łączną kwotę 4500 zł jako posiłki regeneracyjne. Jak napisałem w dniu wczorajszym na chojnow.pl nie było lekko w tej sprawie. Aby za wszelką cenę nie dopuścić mnie do tych dokumentów odstawiono cyrk - inaczej nie potrafię tego nazwać.
zgłoś komentarz
dziś udałem się do Urzędu i w Biurze Rady Miasta dokonałem odpisów dokumentów w tej spawie. Jednym z nich było zestawienie jakie analizować będzie pod kątem zasadności wydatkowanych przez Klub środków Komisja Rewizyjna która będzie miała miejsce w dniu 4 czerwca 2013 roku. Oto co widniało w szczegółowy zestawieniu dotyczącym "Posiłków regeneracyjnych" na kwotę 4500 zł :
- badania lekarskie - 600 zł
- opłata startowa za uczestnictwo w turnieju - 150 zł
- woda mineralna - 39 zł
- akcesoria sportowe szarfa do ćwiczeń - 55 zł
- akcesoria sportowe 1280 zł
- akcesoria sportowe - 90 zł
- akcesoria sportowe zamrażacze - 60 zł
- akcesoria sportowe lód sztuczny - 72 zł
-akcesoria sportowe obręcz gimnastyczna 60 zł
- akcesoria sportowe zamrażacz - 60 zł
zgłoś komentarz
- woda mineralna - 20,70 zł
- woda mineralna - 37,26 zł
- woda mineralna - 22 zł
- woda mineralna - 39 zł
- woda mineralna - 19,50 zł
- woda mineralna - 97,44 zł
- woda mineralna - 24,84 zł
- woda mineralna - 23,40 zł
- woda mineralna - 23,40 zł
- woda mineralna - 35,40 zł
- woda mineralna - 35,40 zł
- woda mineralna - 35,49 zł
- woda mineralna - 39,00 zł
- woda mineralna - 39,00 zł
- akcesoria sportowe materiały szkoleniowe - 190,59 zł
- akcesoria sportowe rękawice - 86,00 zł
- akcesoria sportowe piłki 1014,99 zł
- woda mineralna - 21,24 zł
- woda mineralna - 24,78 zł
- woda mineralna - 21,24 zł
- woda mineralna - 39,00 zł
- woda mineralna - 39,00 zł
--------------------------------
łączna wartość 4 386,18 zł
zgłoś komentarz
W dniu wczorajszym gdy rozmawiałem w tej sprawie z Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej zadałem mu pytanie dlaczego suma tych wydatków nie pokrywa się z kwotą 4500 zł? odpowiedział mi że przecież to nie jest jakaś znacząca różnica. Zapytałem go czy widział Statut klubu bo jest on podstawą jego działania i określa też zakres działań a co z tego wynika na co można wydatkować środki a chcąc je rozliczać wypadało by wiedzieć co jest w nim zapisane. Odpowiedział że nie widział - ale komisja już dwa razy obradowała w tej sprawie. Co ustali ? Wydaje mi się że nic bo skoro nie znają statutu to skąd mogą wiedzieć o czym jest tu mowa ? Niby nie są księgowymi więc jak to ocenić ? ale czy nie ma w Urzędzie księgowej która może to zrobić ? czy Komisja nie może zlecic oceny zewnętrznej ekipie skoro się nie zna co zauważył Przewodniczący?  W czym jest problem ?
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.