Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Okolice Chojnowa

13 wrzesień 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Rokitki Żwirowisko - kąpiel, wypoczynek i prawdziwy mikroklimat„Rokitki – Żwirowisko” to kolejne ciekawe miejsce warte naszej uwagi. Ośrodek wypoczynkowy usytuowany jest około 7 kilometrów od Chojnowa. Rokitki są obecnie miejscowością wypoczynkową na obszarze krajobrazu chronionego Doliny Czarnej Wody (wody I klasy czystości i niemalże morski mikroklimat).
12 wrzesień 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Gospodarstwo Agroturystyczne Zbigniew Majewski w RokitkachGospodarstwo Agroturystyczne Zbigniew Majewski usytuowane jest około 8 km od Chojnowa w miejscowości Rokitki. Jest to kolejne malownicze miejsce, w którym możemy odpocząć i zrelaksować się. Bliska odległość od naszego miasta sprawia, że możemy się tam wybrać w dowolnym czasie. Właściciel w ramach swoich usług oferuje 7 miejsc noclegowych przez cały rok.
29 sierpień 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Agroturystyka "Piaskowy Las"Agroturystyka oferuje do wynajęcia znakomity domek letniskowy wyposażony w łazienkę, pokój dzienny z aneksem kuchennym(kuchenka gazowa, czajnik elektryczny, lodówka,radio) i sypialnię. Na poddaszu z osobnym wejsciem druga sypialnia dla 4 osób. Do dyspozycji gości: boisko do siatkówki, ognisko, grill, wiata dla 40 osób, miejsce na rozbicie namiotów, parking.
19 sierpień 2011, Maciek,
Agroturystyka "Pod Lasem"Agroturystyka „Pod Lasem” zlokalizowana jest w najbliższych okolicach Chojnowa. Dokładny adres to Michów 15B. Gospodarstwo to oferuje szeroki wachlarz usług. Właściciele posiadają do wynajęcia pięć pokoi wraz z łazienkami oraz aneksem kuchennym. Miejsce to jest usytuowane w malowniczym zakątku pełnym zieleni.
12 sierpień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wrzosowa Chata w Borówkach Położona jest w malowniczej wsi Borówki na skraju Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Wędrując po nim napotkać możemy, szczególnie na byłych poligonach wojskowych, zdumiewające swym ogromem wrzosowiska, których miodowy aromat przyciąga zastępy trzmieli, pszczół i pszczelarzy. Wrzosowa Chata kusi darami runa leśnego.
14 lipiec 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Gospodarstwo Agroturystyczne "Leśny Raj" Jaroszówka-MichałówGospodarstwo Agroturystyczne „ Leśny Raj” zlokalizowane jest na pograniczu Jaroszówki i Michałowa. To malownicze miejsce znajduje się w blisko Parku Krajobrazowego „Dolina Czarnej wody” oraz rzeki. Ukształtowanie terenu oraz niespotykana cisza panująca dookoła czyni „Leśny Raj” niezwykle atrakcyjnym gospodarstwem agroturystycznym.
14 lipiec 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 8
Gospodarstwo Agroturystyczne "U Babuni" w Jaroszówce      Gospodarstwo Agroturystyczne „U Babuni” jest wspaniałym malowniczym miejscem usytuowanym na obrzeżach Jaroszówki.  Właściciele oferują pokoje do wynajęcia, możliwość nauki jazdy konnej, jazdę terenową.       Miejsce to wyposażone jest również w wspaniały plac zabaw dla dzieci.
14 lipiec 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Gospodarstwo Agroturystyczne "Dwa Brzegi" w Jaroszówce       Gospodarstwo Agroturystyczne „ Dwa Brzegi” w Jaroszówce to znakomite miejsce na odpoczynek z dala od zatłoczonych ulic. Znajduje się tu pięć dwuosobowych pokoi  oraz pokój dzienny z kominkiem i kuchnią. Obiekt wyposażony jest w miejsce do grilla, ogniska oraz plac zabaw dla dzieci.
13 lipiec 2011, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ośrodek Sportów Konnych "Społowicz Jaroszówka"      Ośrodek Sportów Konnych „ Społowicz Jaroszówka” prowadzony przez pana Artura Społowicza oraz małżonkę Katarzynę to kolejne miejsce warte naszej uwagi. Właściciel jest dwukrotnym olimpijczykiem z Atlanty oraz Pekinu. Miejsce to sytuowane jest w bliskim sąsiedztwie od naszego miasta. Działa tu Klub Jeździecki Jaroszówka.
29 czerwiec 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Osada Danieli w Zamienicach            „Osada Danieli” jest ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym. Dojazd jest  prosty. Kierujemy się na Jaroszówkę potem Zamienice. Jadąc wzdłuż wsi mijamy kościół zaraz za nim po prawej stronie zobaczymy drogowskaz do miejsca naszej podróży.