Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Gala Disco vol. 6 w Lubinie - spędź karnawał z gwiazdami sceny disco [WYNIKI]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 16 styczeń 2020, 15:58


Gala Disco vol. 6 w Lubinie - spędź karnawał z gwiazdami sceny disco [WYNIKI]

Przed nami Gala Disco vol. 6. w Lubinie! 25 stycznia Hala RCS zamieni się w magiczne miejsce przepełnione największymi hitami disco. Zapraszamy do udziału w naszym kolejnymkonkursie, w którym do wygrania mamy podwójną wejściówkę na imprezę.

Rozpocznij tanecznie nowy rok i baw się przy muzyce największych gwiazd disco. Przed publicznością zgromadzoną w lubińskiej Hali RCS zaprezentują się: Łobuzy, MiłyPan, Daj To Głośniej, Bracia Figo Fagot, Czadoman, Camasutra, Ronnie Ferrari oraz Long&Junior.

Konkurs

Nie udało Ci się zdobyć nagrody za pierwszym razem? Nic nie szkodzi! Zapraszamy do udziału w naszym drugim konkursie. Do wygrania mamy podwójną wejściówkę na wydarzenie.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy napisać nam w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebooku, którego z powyższych artystów/zespołów najchętniej chciałbyś/chciałabyś usłyszeć?

Na odpowiedzi czekamy 15 stycznia, do godziny 12:00.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Po odbiór wejściówki zgłosić się może Pani Marlena Pogoda-Szydełko. Gratulujemy!


Bilety w sprzedaży

Cena biletów w pierwszej puli wynosi 79 zł. Partnerami imprezy są Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-polo.info.

Bilety dostępne na: KupBilecik, Biletyna, KupBilet, Ebilet, Abilet, Eventim, Empik, Ticketmaster, PanBilet oraz stacjonarnie w Empiku, Media Markcie oraz Hali RCS w Lubinie.

Ilość miejsc jest ograniczona, nie zwlekaj z zakupem!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.