Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

WOŚP: Chojnów zebrał ponad 26 tysięcy złotych

Autor admin
Data utworzenia: 14 styczeń 2020, 11:19 Wszystkich komentarzy: 4


WOŚP: Chojnów zebrał ponad 26 tysięcy złotych

Rekordu brak ale i tak jest nieźle. Podczas chojnowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 26 tysięcy złotych.

Przymnijmy, w 2019 roku chojnowianom udało się zebrać 38 190 złotych i 98 groszy.

- 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie zasilił konto Orkiestry kwotą nieco ponad 26 tys. zł. Złożyły się na nią: 19.858,89 zł wyjęte z puszek, 5.620 zł z licytacji i 158,84 euro. Dużo? Po finale roku 2018 mówilibyśmy, że tak. Po rekordowym ubiegłorocznym tegoroczna kwota już nie wydaje się tak wielka… W tym roku na ulicach miasta (i częściowo także gminy) pojawiło się tylko 9 wolontariuszy. To z pewnością jedna z przyczyn, choć z drugiej strony ktoś, kto chciał Orkiestrę wspomóc, mógł znaleźć po temu sposobność - zaznacza Stanisław Horodecki.

Na ulicach Chojnowa kwestowali: Natalia Kamińska (rekordzistka 4.249 zł i 65 groszy), Maja Bielak, Kinga Betlejewska, Maja Świdurska, Zuzanna Świdurska, Alicja Łopuszyńska, Natalia Gniewczyńska, Barbara Radwańska i Radosław Radwański.

A jak wyglądał sam finał w Domu Kultury? Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

źródło: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i RekreacjiKomentarze

Panny.............jesteście Wielkie............!
zgłoś komentarz
coś się dzieje,czyżby ludzie odwracali się od działalności owsika?
zgłoś komentarz
To było do przewidzenia,że przypełza tu portalowy,pisdzielski dekiel i tradycyjnie tak,jak jego prawaccy bracia, będzie rzygał jadem na Owsiaka, jak co roku. Odwracają się takie świry bez serca,jak ty. Ty pewnie rzucasz na tacę,pozwalając aby ta mafia jeszcze bardziej rządziła tym krajem. Jestem zawiedziony,że prawacki oszołomie nie napisałeś jeszcze,że Owsiak kradnie. Mnie bardzo cieszy to wasze coroczne ujadanie,bo to tylko co roku powoduje kolejny rekord zbiórek, więc tak naprawdę pomagasz oszołomku WOŚP . Jak to się mówi"psy szczekają,karawana jedzie dalej" :)
zgłoś komentarz
,,pikuś,,czy ty jesteś normalny?po co te inwektywy?ja się tylko pytam,czy ludzie już zrozumieli,że ta działalność owsika ,,to pic na wodę i fotomontaż,,i tak się chyba dzieje,bo ludzie coraz mniej wrzucają do puszek,,,pikuś,,coś musi być na,,rzeczy ,,że tak bardzo się zdenerwowałeś ,żal mi tylko tych dzieci które ,,żebrają,, dla tego przekrętasa owsika,który to sobie bardzo dobrze żyje z tego niby wolontariatu,,pikus ,,mam dla ciebie dobrą radę,,wyjdz trochę na powietrze,pobiegaj,porozmawiaj z normalnymi ludzmi i będzie ok.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.