Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

50-letni mieszkaniec Chojnowa zatrzymany za nielegalny pobór prądu

Autor admin
Data utworzenia: 15 styczeń 2020, 14:32 Wszystkich komentarzy: 0


50-letni mieszkaniec Chojnowa zatrzymany za nielegalny pobór prądu

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie w trakcie wykonywanych czynności służbowych zatrzymali 50-letniego mieszkańca Chojnowa, który w jednym z mieszkań na terenie Chojnowa pobierał energię elektryczną, poprzez nielegalne podłączenie do sieci elektrycznej.

- Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie, w trakcie wykonywania czynności służbowych przeprowadzili kontrolę jednego z budynków mieszkalnych na terenie Chojnowa, gdzie zatrzymali 50- letniego mężczyznę, który w jednym z mieszkań pobierał energię elektryczną poprzez nielegalne podłączenie do sieci elektrycznej. W toku wykonanych oględzin policjanci ujawnili amatorską instalację zainstalowaną do jednego z mieszkań. Instalacja była prowizoryczna i groziła zwarciem. Na miejsce funkcjonariusze wezwali pracowników Zakładu Energetycznego, którzy zdemontowali i zaplombowali nielegalne przyłącze - informuje sierż.st.  Anna Tersa z zespołu prasowego KMP Legnica.

Funkcjonariusze z chojnowskiego komisariatu badają jak długo dochodziło do kradzieży prądu oraz jaka jest wartość straty zakładu energetycznego. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a także obowiązek uiszczenie opłaty za nielegalny pobór, którego wysokość może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.