Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przyjechał na komisariat odebrać dowód rejestracyjny. Policjanci wyczuli od kierowcy alkohol

Autor admin
Data utworzenia: 01 lipiec 2020, 11:46 Wszystkich komentarzy: 0


Przyjechał na komisariat odebrać dowód rejestracyjny. Policjanci wyczuli od kierowcy alkohol

51-latek przyjechał samochodem do Komisariatu Policji w Chojnowie, aby odebrać zatrzymany dowód rejestracyjny. Funkcjonariusze w rozmowie, z kierowcą wyczuli od niego alkohol. Za swoje wykroczenie odpowie przed sądem.

- O godzinie 14.15 do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnowie stawił się mężczyzna, który chciał odebrać zatrzymany dowód rejestracyjny. Mieszkaniec Chojnowa od razu oświadczył, że przyjechał autem pod komendę i zaparkował Renault przed samym oknem Oficera Dyżurnego. Z uwagi na fakt, że dokument został elektronicznie zatrzymany, za pękniętą szybę czołową, policjant Wydziału Ruchu Drogowego udał się z nim do samochodu, aby sprawdzić, czy usterka została naprawiona - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Funkcjonariusze, od początku rozmowy z 51-latkiem wyczuli unoszącą się od niego woń alkoholu. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem pod wpływem alkoholu, policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, który wykazał 0,3 promila. Mundurowi zwrócili mieszkańcowi Chojnowa dowód rejestracyjny, natomiast zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

51-latek za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie po spożyciu alkoholu grozi kara aresztu, grzywna do 5 tys. złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.