Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ślisko na drogach. Są już pierwsze zdarzenia drogowe i utrudnienia w ruchu

Autor admin
Data utworzenia: 16 lipiec 2020, 11:36 Wszystkich komentarzy: 1


Ślisko na drogach. Są już pierwsze zdarzenia drogowe i utrudnienia w ruchu

Na drogach ślisko i niebezpiecznie. Są już pierwsze zdarzenia drogowe i pojawiające się utrudnienia w ruchu. Policja apelujemy o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.

- Opady deszczu, które występują dziś na terenie powiatu legnickiego nie sprzyjają kierowcom. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. O tym, jak łatwo można stracić panowanie nad pojazdem, przekonał się kierowca Peugeota, który poruszał się autostradą A-4 w kierunku Wrocławia. Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni do rowu i dachował. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Dzisiejsza śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania. - Pamiętajmy, że gwałtowne manewry wykonywane na mokrej nawierzchni mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Policja na drogach to bardzo rzadki widok, kierowcy robią co chcą.Konsekwencje jak wyżej :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.