Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Podsumowanie obozu sportowego Młodzików chojnowianki w Międzyzdrojach

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 sierpień 2012, 14:29 Wszystkich komentarzy: 1


Podsumowanie obozu sportowego Młodzików chojnowianki w Międzyzdrojach

W dniach 4-16 sierpnia 2012r. Młodziki KS CHOJNOWIANKA wzięły udział w obozie sportowym w Międzyzdrojach. Uczestnikami byli zawodnicy z roczników 1999-2002 .

W trakcie obozu został zrealizowany bogaty program sportowo-rekreacyjny. Treningi odbywały się na pięknym stadionie OSiR na boisku Orlika przy szkole. Dodatkowo treningi prowadzono w pobliskim Parku Wolińskim.


Podczas przygotowań ćwiczący zawodnicy doskonalili swoje umiejętności techniczno-taktyczne, zwinność, gibkość, czy wytrzymałość zgodnie z posiadanym przez uczestników stopniem zaawansowania. Młodzi piłkarze mieli okazję rozegrać kilka spotkań towarzyskich z drużynami w różnych rocznikach min. Kuźnia Jawor, Amico Lubin. Wszystkie mecze obfitowały w grad goli oraz dobre przygotowanie naszych chłopców pod względem techniczno-taktycznym. Wszyscy grający zawodnicy pokazali się z dobrej strony.


Po skończonych zajęciach wieczorami na boisku Orlika zorganizowano wewnętrzne turnieje na duże i małe bramki oraz wiele konkursów piłkarskich. W nagrodę za zaangażowanie w treningach zawodnicy mieli okazję bawić się na dyskotekach wraz z zawodniczkami grający w hokeja na trawie z Siemianowic.

Dla uczestników obozu sportowego przygotowano wiele ciekawych atrakcji m.in.: wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego gdzie chłopcy zobaczyli wiele zwierzaków (żubry, dziki, sarny) jak również przy okazji przypomnieli sobie wiadomości z lekcji przyrody rozpoznając rodzaje drzew i roślin.


Aby poprawić sobie humory po ciężkich treningach obozowicze wybrali się do Gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach. Jest to jeden z większych obiektów tego typu w Polsce. Znajduje się tam prawie 100 figur woskowych przedstawiających naturalnej wielkości osoby znane z życia publicznego, np. polityków, gwiazdy kina, muzyki i sportu, postacie z filmów i bajek m.in. Barack Obama, Człowiek z największą stopą, Salvador Dali, Jan Matejko, Leonardo da Vinci, Piraci z Karaibów, Epoka lodowcowa, Najdłuższa szyja, Charlie Chaplin, Elton John, Wilkołak, Alicja w Krainie Czarów, Jan Paweł II, Najwyższy Chińczyk. Wizyta w tym miejscu była doskonałą okazją do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Niesamowitą gratką dla uczestników obozu było wyjście do Parku Linowego „TARZANIA”. Jest to wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Na każdym odcinku czekały na odważnych zawodników różne przeszkody takie jak: skok tarzana, pal buszmena, ścianka wspinaczkowa i wiele innych bardzo ciekawych atrakcji. Wszyscy cieszyli się niezwykłą przygodą. Była to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Uczestnicy atrakcji linowych mieli okazję nauczyć się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamania bariery lęku wysokości czy strachu. U chłopców pozostały niezapomniane wrażenia podnoszące adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.

W trakcie i na zakończenie obozu wszyscy uczestnicy otrzymali: czapki, koszulki, medale i słodkości oraz pamiątkowe nagrody w różnych kategoriach, które były uwieńczeniem ciężkiej pracy jaką chłopcy wykonali w ciągu całego obozu.

KS Chojnowianka pragnie złożyć ogromne podziękowania klubowi Amico Lubin za umożliwienie wyjazdu na obóz sportowy!
Komentarze

For the person asking for sites about finance tips for millennials, worthwhile financial ideas, excellent money words of advice, simple money tips, finance tips for small business owners, I highly suggest this simple money ideas forum or for good finance recommendations, excellent finance recommendations, simple money words of advice, simple financial recommendations, good money words of advice, have a look at this top money tips page.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.