Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

KS Chojnowianka: 5 bramek Marcina Kulika

Autor KS Chojnowianka
Data utworzenia: 09 październik 2022, 17:55 Wszystkich komentarzy: 0


KS Chojnowianka: 5 bramek Marcina Kulika

Dziś nasz zespół rozegrał kolejny mecz ligowy w klasie A. Tym razem spotkanie odbyło się w Okmianach z tamtejszym Orlikiem. Mimo, iż Chojnowianie wygrali wysoko, bo aż 7:1,to początek spotkania tego nie zapowiadał...

Piłkarz z Okmian w pierwszych minutach meczu nie strzelił rzutu karnego. Świetna interwencją popisał się Maks Zieleń broniąc strzał rywala. Nie pierwszy raz nasz młody 16-letni bramkarz ratuje zespół w kluczowych momentach gry.

Biało-niebiescy w przekroju całego spotkania byli zespołem zdecydowanie lepszym, ale w grze zespołu było wiele mankamentów. Gdyby nie indolencja strzelecka piłkarzy Chojnowianki, wynik powinien być dwucyfrowy. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: M. Kulik (5), Kądziołka (1), M. Zazulczak (1).

Gratulacje dla zespołu za zwycięstwo. Następny mecz odbędzie się w Chojnowie 16 października (niedziela) o godzinie 11 z Gromadzyniem. Zapraszamy kibiców na mecz.

Skład Chojnowianki: Zieleń-Zazulczak, Ginda, Kulik, Świątkowski, Szpanek, Kądziołka, Tomaszewski, Faluta, Kulik Marcin, Faluta. Po przerwie zagrali Kuc, Zazulczak P., Krynicki.

(zdj. ilustracyjne)

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.