Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozmowy o bezpieczeństwie z dziećmi z Niedźwiedzic i Goliszowa

Autor admin
Data utworzenia: 10 luty 2024, 23:29 Wszystkich komentarzy: 0


Rozmowy o bezpieczeństwie z dziećmi z Niedźwiedzic i Goliszowa

W przedszkolu w Goliszowie oraz w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach odbyły się spotkania w ramach programu poprawy bezpieczeństwa pieszych na terenie powiatu legnickiego.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy starają się dotrzeć do jak największej liczby przedszkolaków i uczniów, aby przekazać najistotniejsze informacje na temat ich bezpieczeństwa.

- Asp. Iwona Danielewicz udała się z wizytą do dzieci z Przedszkola w Goliszowie. Tematem spotkania było przede wszystkim zasady poruszania się po drogach. Omówiono potrzebę korzystania z kasków ochronnych oraz kamizelek odblaskowych. Policjantka zwróciła szczególną uwagę zagrożenia występujące w rejonach przejść dla pieszych oraz podczas przemieszczania się bez wymaganej opieki dorosłych. Asp. Iwona Danielewicz uwrażliwiła dzieci, na kontakt z osobami nieznajomymi i przypomniała o tym, że nie wolno przyjmować od obcych jakichkolwiek prezentów i słodyczy, a także oddalać się z nimi z miejsca zabaw, czy wsiadać do pojazdów kierowanych przez nieznajomych - relacjonuje kom. Jagoda Ekiert.

Podobne spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej w sąsiednich Niedźwiedzicach.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.