Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Godnie zakończyć rundę - zapraszamy na relację live z Grębocic

Autor kuba
Data utworzenia: 15 listopad 2013, 14:08 Wszystkich komentarzy: 0


Godnie zakończyć rundę - zapraszamy na relację live z Grębocic

W najbliższą niedzielę w Grębocicach Chojnowianka zmierzy się w ramach 15 kolejki ligi okręgowej z miejscową Spartą. Spotkanie to zakończy znakomitą rundę jesienną w wykonaniu naszej drużyny, która w minioną sobotę zwycięstwem z Zametem zapewniła sobie mistrzostwo jesieni.

Nasz niedzielny rywal po rozegraniu 14 kolejek zajmuje w tabeli 13 miejsce z dorobkiem 15 punktów. Warto odnotować, że Sparta w tym sezonie na własnym boisku nie została jeszcze pokonana. Jej bilans to 3 wygrane i 3 remisy. Mimo, iż przed naszą drużyną ciężkie zadanie, to trener Rafał Kryszczuk zapowiada grę o pełną pulę – Jest to mecz wyjazdowy, kończący rundę, nie mamy zamiaru murować dostępu do własnej bramki i pilnować gry „na zero”. Postaramy się wygrać, w końcu miejsce w tabeli do czegoś zobowiązuje.

W Grębocicach na pewno nie zagrają pauzujący za kartki – Światłoń i Grządkowski. Ten pierwszy za nadmiar żółtych, drugi za czerwoną kartkę obejrzaną w meczu z Zametem Przemków.

My już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na relację tekstową prosto z Grębocic, którą zaczniemy w niedzielę około godziny 12:45. Liczymy, że nasz zespół godnie zakończy doskonałą rundę jesienną.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.