Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Społeczne Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski

Autor SSPDiMST
Data utworzenia: 10 luty 2014, 14:19 Wszystkich komentarzy: 0


Społeczne Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski

Powołane zostało w dniu 2 kwietnia 1993 roku, a więc istniejemy już 20 lat. Celem Stowarzyszenia jest opieka nad dziećmi z różnymi schorzeniami. Obecnie w Stowarzyszeniu jest ich 24 i z roku na rok jest nas coraz więcej. Są to dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, z autyzmem, z zespołem Downa i innymi genetycznymi chorobami.

Wychodząc z inicjatywą pomocy organizujemy dla naszych podopiecznych zajęcia rehabilitacyjne, terapeutyczne i spotkania integracyjne takie jak: mikołaj, dzień dziec i wiele innych. Dzieci ze Stowarzyszenia wyjeżdżają na turnusy rehabilitacyjne organizowane nad morzem. Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Pana Jana Serkiesa nasze dzieci mają możliwość bezpłatnego korzystania z chojnowskiego basenu.

Nasi podopieczni są to dzieciaki pełne chęci do życia, wesołe, pragnące zrozumienia i miłości. Potrzebują jednak naszej pomocy. Pomocy najbliższych w życiu codziennym, ale przede wszystkim pomocy specjalistów, dzięki którym łatwiej im będzie zrozumieć otaczające je świat i przystosować się do życia w społeczeństwie, kiedy w przyszłości staną się już dorosłe.

Dlatego Państwa pomoc jest tak ważna. Jeżeli chciałbyś przekazać 1% swojego podatku na nasze stowarzyszenie będziemy bardzo wdzięczni.


TAK WIELE MOŻE POMÓC
1 % TWOJEGO PODATKU

KRS 0000080826

SPOŁECZNE STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY SPECJALNEJ TROSKIKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.