Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Trzygodzinny maraton zumby w szczytnym celu. Zapisy trwają!

Autor admin
Data utworzenia: 25 marzec 2014, 11:32 Wszystkich komentarzy: 0


Trzygodzinny maraton zumby w szczytnym celu. Zapisy trwają!

12 kwietnia organizatorzy niezwykle ciekawej akcji proponują chojnowianom połączenie przyjemnego z pożytecznym. O godzinie 15 w sali sportowej znajdującej się przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumba dla Blanki. W trakcie trzy godzinnej akcji organizatorzy gwarantują setki spalonych kalorii, wspaniałą zabawę i co najważniejsze – niesienie pomocy potrzebującym!

- To było spontaniczne - rzuciłam hasło i poszło. Przyszłyśmy na zumbę i wpadłyśmy na pomysł by zrobić charytatywną akcję z zumbą w tle. Rzuciłam pomysł aby uzyskane pieniądze przeznaczyć na pomoc dla Blanki Kuliniak. Wszystkie panie mnie poparły – mówi Monika Gawek, inicjatorka akcji.

Cel przyświecający organizatorkom zasługuje na uznanie – chcą sprzedać jak najwięcej biletów i z uzyskanych pieniędzy pomóc fundacji opiekującej się Blanką Kuliniak, młodą chojnowianką zmagającą się z ciężką chorobą.

Co warto podkreślić, akcja nie jest skierowana tylko do kobiet. Mogą wziąć w niej udział również mężczyźni. Podobnie osoby niepotrafiące tańczyć – nie ważne jak, liczy się wielkie serce i chęć pomocy. Warto spróbować. - Spala się mnóstwo kalorii, jest super zabawa, warto przyjść, można się zakochać! - słyszymy.

Poza połączeniem przyjemnego z pożytecznym udział w zabawie gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu wielu nagród – główną nagrodą jest atrakcyjna wycieczka!

W Charytatywnym Maratonie Zumby weźmie udział pięciu instruktorów, którzy przez trzy godzin będą uczyć i tańczyć wspólnie z chojnowianami. Na gości czekać będzie słodki, wzmacniający poczęstunek, kawa i ciastko.

Nie zastanawiaj się – kup bilet, weź udział w akcji!


12 kwietnia, godzina 15.00, Hala Sportowa przy ul. Matejki w ChojnowieZumba – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku.

Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego (squat, lunge).

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.