Logowanie Rejestracja

Chojnowianka musiała uznać wyższość Amico Lubin

Autor Karolina Ziomek
Data utworzenia: 21 maj 2014, 16:10 Wszystkich komentarzy: 5

W miniony poniedziałek na murawie ponownie zameldowali się juniorzy młodsi. Nasza ekipa tym razem rywalizowała w meczu wyjazdowym z Amico Lubin. Rywal był bardzo wymagający. Zawodnicy z Lubina od samego początku sezonu prezentują bardzo wysoką dyspozycję.

Podopieczni Bogdana Kozłowskiego nie mieli zatem łatwego zadania w tym spotkaniu ligowym. Od pierwszych minut widać było sporą przewagę gospodarzy, którzy śmiało atakowali bramkę strzeżoną przez Pawła Sokołowskiego. Nasi juniorzy przez dłuższy czas utrzymywali dogodny dla nas remis. Niestety w 32 minucie spotkania wynik meczu otworzyło Amico Lubin. Nasza defensywa nie pokazała się z dobrej strony popełniając błąd.Do przerwy przegrywaliśmy 1:0.

Druga część gry rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Amico nadal przeważało w napadzie i stworzyło kilka dogodnych sytuacji pod bramką Sokołowskiego. Na boisku pojawił się Kindel, który zastąpił Mastalerza. Biało niebiescy dążyli do wyrównania. Sztuka ta udała się w 67 minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Chudziak.

Wydawałoby się, że nasi juniorzy „dowiozą” korzystny wynik do końca. Niestety ekipa Amico Lubin wykorzystała błąd naszej defensywy w 75 minucie spotkania. Po dobrym kontrataku padła bramka na 2:1. Amico idąc za ciosem w niespełna 4 minuty później ustaliło wynik meczu na 3:1.

Nasi juniorzy, po jednym dniu odpoczynku, dziś ponownie pojawią się na murawie. Tym razem rywalem Będzie Stal Chocianów. Liczymy na dobry rezultat i życzymy powodzenia.