Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dzień dziecka w wykonaniu Szkółki Piłkarskiej Stefana Stala.

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 czerwiec 2014, 11:42 Wszystkich komentarzy: 6


Dzień dziecka w wykonaniu Szkółki Piłkarskiej Stefana Stala.
W sobotę na chojnowskim orliku odbył się festyn piłkarski z okazji dnia dziecka. Jego organizatorem była Szkółka Piłkarska Stefana Stala, a patronat medialny nad imprezą objął chojnow.pl. W zawodach sportowych wzięli udział młodzi zawodnicy z Konfeksu Legnica oraz Szkółki Piłkarskiej prowadzonej przez trenera Stala.

Byli to chłopcy urodzeni w latach 2008 oraz młodsi(przedszkolaki). Młodzi adepci futbolu brali udział w przeróżnych konkurencjach sportowych: były to wyścigi rzędów, mecze piłki nożnej i trzeba przyznać, że mimo, iż trenują od niedawna wszyscy spisywali się świetnie. Organizator zadbał o nagrody rzeczowe , natomiast restauracja Pałacyk nieodpłatnie przygotowała catering. Były lody, frytki, owoce, napoje, słodycze i wiele innych posiłków przygotowanych specjalnie dla najmłodszych.

W tym turnieju nie było zwycięzców oraz przegranych. Celem imprezy była dobra zabawa i miłe spędzenie czasu w sportowej atmosferze. Na wysokości zadania stanęli także rodzice, bez których ta szkółka piłkarska nie mogłaby istnieć. Świetna współpraca z trenerem owocuje tym, że akademia rozwija się, czego przykładem jest choćby ta impreza sportowa. Jak udało nam się ustalić nie pierwsza i ostatnia.

Konfeks już zapowiedział rewanż i w najbliższym czasie chce zaprosić chłopaków z Chojnowa do Legnicy. Po zakończonych zawodach każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz dyplom. Jak na dzień dziecka przystało było wesoło i kolorowo, nie zabrakło także dobrej muzyki. Na wysokości zadania stanął Miłosz Kołodziej, który prowadził komentarz sportowy świetnie zagrzewając chłopaków do walki.

Organizator zawodów Stefan Stal dziękuje za pomoc w przygotowaniu turnieju restauracji Pałacyk, panu Stanisławowi Kryszczukowi, portalowi Chojnow.pl, Bankowi Spółdzielczemu w Chojnowie oraz panu Miłoszowi Kołodziejowi.

Komentarze

Dlaczego nie ma burmistrza na zdjęciach?Kolejna udana impreza sportowa bez udziału Jana Serkiesa.Na zawodach bokserskich,które należą do najlepszych imprez w mieście burmistrz jest pomijany.Burmistrz wspiera pierwszą drużynę chojnowianki,ponieważ tam gra jego syn.Wkrótce zwiększy dotację na klub z 80 na 120 tys złotych.Dzieci i młodzież są mu obojętne.
zgłoś komentarz
W Chojnowiance zbiera się pieniądze od rodziców dzieci mimo ,że klub ma 100 tysięczną dotacje.Burmistrz sprowadził syna do Chojnowianki.W mieście jest głośno o tym,że nie gra charytatywnie.Na co idą pieniądze od rodziców dzieci,dlaczego nie ma subkont?
zgłoś komentarz
nie ma subkont bo wtedy czarno na białym było by widać że pieniądze dzieci idą nie na dzieci. jesteście bogaci to płaćcie dalej
zgłoś komentarz
Serkies był w rynku na dzień dziecka, bo to był kościelny dzień dziecka, gdzie każdy może święty być nawet on.
zgłoś komentarz
burmistrz nie zabiega o subkonta, jest niesłowny. Kolejna jego obiecanka. Jak mówi przysłowie = obiecanka pana janka
zgłoś komentarz
Na imprezie nie było Markiewicza z legnickiego portalu.Został pominięty,ponieważ wspiera Pana Burmistrza artykułami na tak.Szkoda,że są nierzetelne.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.