Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zagłosuj na Małgorzatę Klatkę w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera

Autor Sigo Gim 1
Data utworzenia: 30 styczeń 2015, 15:04 Wszystkich komentarzy: 0


Zagłosuj na Małgorzatę Klatkę w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera

W związku z tym, że nasza zawodniczka Małgorzata Klatka została wytypowana w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera w gminach powiatu legnickiego chcielibyśmy zachęcić Państwa do oddania swojego głosu właśnie na nią.

Gosia z kolarstwem związana jest już od dłuższego czasu. W trakcie swojej przygody z uprawianą dyscypliną sportową nasza zawodniczka osiągnęła znaczące sukcesy na arenie krajowej. W minionym roku nasza kolarka została zwyciężczynią 5-ciu edycji Czasówek Karkonoskich. Na tym nie koniec Małgorzata Klatka wywalczyła dwa brązowe medale: pierwszy podczas Mistrzostw Polski szkółek kolarskich w Obiszowie drugi zaś w Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB w jeździe indywidualne na czas - Proszówka 2014.

Ciężka praca podczas treningów opłaciła się. Nasza zawodniczka została doceniona i wyróżniona samą nominacją w przeprowadzanym plebiscycie. Zachęcamy gorąco Państwa do oddania swojego głosu na Małgorzatę Klatkę – zawodniczkę Sigo Gim 1 z Chojnowa.

Małgorzata Klatka (kolarstwo, UKK SIGO-GIM1 Chojnów)

Aby wziąć udział w głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Chojnowa, wyślij pod numer 71480 SMS o treści TYP.SMC.4. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem.

Głosowanie obsługuje atomsms.plKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.