Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sparingi dograne, Rokitki rozpoczęły ofensywę transferową.

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 lipiec 2015, 15:08 Wszystkich komentarzy: 3


Sparingi dograne, Rokitki rozpoczęły ofensywę transferową.

Czarni Rokitki rozpoczynają przygotowania do zbliżającego się sezonu klasy okręgowej. W tym roku zapowiada się ciekawa rywalizacja bowiem w tej samej klasie rozgrywkowej będzie rywalizowała Chojnowianka. Władzie Klubu dograły już wszystkie mecze sparingowe. Już w najbliższy weekend Czarni, w Chocianowe, zmierzą się z lokalną Stalą. Będzie to bardzo dobry rywal do spotkania testowego. Na kolejne tygodnie zaplanowano spotkania kontrolne z następującymi drużynami: Warta Bolesławiecka, Konfeks Legnica, Odra Chobienia oraz Sokół Krzywa.

Z Rokitek dobiegają również dobre wieści transferowe. Otóż Marek Wyszowski, który już w ubiegłym roku miał zasilić Czarnych, najprawdopodobniej zostanie nowym numerem jeden podopiecznych Mirosława Dragana. Kolejnym wzmocnieniem może być defensor z Iskry Niedźwiedzice – Snopek, który w ubiełym roku miał docelowo wzmocnić Chojnowiankę, jednak z uwagi na brak zgody klubu pozostał w Niedźwiedzicach.

Świetną informacją jest również możliwość powrotu do zespołu Mateusza Sierpiny, który byłby niewątpliwym wzmocnieniem linii pomocy. Władze Klubu prowadzą jeszcze rozmowy z dwoma piłkarzami. Trener Dragan zabiega w szczególności o zapełnienie środka pola oraz wzmocnienie defensywy. Pod wielkim znakiem zapytania stoją występy Sebastiana Grudzińskiego, który zamierza zakończyć przygodę z futbolem. Liczymy jednak, że pozostanie on w zespole i będzie cieszył się z gry przez kolejny sezon.

O przebiegu spotkań i transferów postaramy się informować Państwa na bieżąco.


Komentarze

W ROKITKACH BEZ ZMIANY,W DOBRYCH HUMORACH LICZNIE ZACZYNAMY.
zgłoś komentarz
http://rokitki.futbolowo.pl/
zgłoś komentarz
http://rokitki.futbolowo.pl/ strona Czarnych.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.