Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Skradziono pompę insulinową!

Autor admin
Data utworzenia: 21 lipiec 2015, 14:00 Wszystkich komentarzy: 2


Skradziono pompę insulinową!

Komisariat Policji w Chojnowie powiadomiony został o kradzieży plecaka na kąpielisku w Rokitkach. Zgłaszająca kobieta zawiadomiła, że kiedy kąpała się ze znajomymi nieznany sprawca ukradł należący do niej plecak, w którym znajdowała się pompa insulinowa, za pomocą której poszkodowana aplikuje sobie lek na cukrzycę.

Wartość skradzionej pompy to ponad 10 tys. zł. Jest to pompa marki Medtronic model VEO. Świadków kradzieży oraz osoby mogące mieć wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Chojnowie.

podinsp. Sławomir Masojć


Komentarze

Witam,

Niech poszukają w okolicznym lesie, niedaleko miejsca gdzie leżakowali. Gówniarze chodzą i kradną, rok temu zwineli mi tobrę z ciuchami i piciem tyle tylko że w miarę szybko się kapmnołem i ich złapałem dałem jedmenu w mordę dla przykładu, ale widać nic ich to nie nauczyło.
zgłoś komentarz
To jest sku..syństwo gnoje pewnie nie wiedzą nawet co ukradli. Ten sprzęt pomaga dziewczynie normalnie funkcjonować. Jak bym dorwał to łapy bym powyrywał i dał do zabawy albo lepiej z pomoca tej pompy bolusik z insuliny i poszli by na spotkanie ze "stworzycielem"
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.