Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing. Porażka ze Stalą Chocianów na początek

Autor rokitki.futbolowo.pl
Data utworzenia: 26 lipiec 2015, 14:10 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing. Porażka ze Stalą Chocianów na początek

Czarni Rokitki rozegrali pierwszy sparing przed nowym sezonem V ligi. Podopieczni trenera Dragana przegrali na własnym terenie ze Stalą Chocianów 2:4 (1:2).

Czarni dopiero co rozpoczęli treningi przygotowujące do nowego sezonu V ligi (w czwartek 23 lipca), a dwa później (25 lipca) rozegrali pierwszy sparing. Spotkanie zostało rozegrane w Rokitkach, a rywalem była Stal Chocianów.Do meczu nasza drużyna przystąpiła bez 8 podstawowych graczy,którzy z różnych powodów nie mogli zagrać w zawodach.Trwa sezon urlopowy,a więc spora część piłkarzy ładuje akumulatory nad morzem.W związku z tym trener Dragan powołał na to spotkanie uzdolnionych juniorów.Mimo porażki chłopaki rozegrali dobre zawody i pokazali,że w przyszłości warto na nich postawić.Przed serią meczów sparingowych trener Dragan zaznaczał, by nie patrzeć na wyniki gier kontrolnych, bo te nie będą pokazywały jeszcze rzeczywistej formy i potencjału drużyny.Bramki dla ekipy z Rokitek zdobywali Gut oraz Kamil Pachura.W drużynie gospodarzy pojawił się nowy bramkarz Wyszowski.Na tym nie koniec transferów.Wkrótce do drużyny dołączy kolejny piłkarz dobrze znany kibicom w okręgu legnickim.

Czarni Rokitki zagrali w składzie: Wyszowski,Tucholski,Pachura D,Bekacz,Węglewski,Nowak,Szydełko, Pachura K,Gut,Mokrogulski,Migała.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.