Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

śmieci choj

a z kim ja mam się wdawać w dyskusję? z tym "czymś" ?:) haha spostrzeżenia na pewne tematy? Psymon litości, typek napieprza jakimiś idiotycznymi wyssanymi z palca informacjami, i widzę że znalazł sobie kompana, i to na każdy temat operuje jakieś farmazony, przestań się go trzymać mój kacyku z PZPR-u Psymonie bo tracisz swoich trollowych fanów:)
zgłoś komentarz
Myślisz że mnie zaskoczyłeś ? nie,niczego innego po tobie się nie spodziewałem ,wszystko co potrafisz to wyzywać kogoś od pajaców,torolli czy powtarzać po kimś bo sam niczego nie potrafisz wymyślić .Wydawało by się że jeśli ktoś się myli i opowiada głupoty nie trzeba go obrażać bo niema nic łatwiejszego jak wykazać że się myli.Dlaczego masz z tym problem ,dlaczego tak łatwo przychodzi ci obrażanie a wykazanie że ktoś się myli już nie ? Nie odpowiadaj epitetów nie chcę czytać ,zresztą jeśli uważasz że kogoś tym urazisz to się mylisz ,dajesz tylko świadectwo kim ty jesteś.
zgłoś komentarz
Myślisz że mnie zaskoczyłeś ? nie,niczego innego po tobie się nie spodziewałem ,wszystko co potrafisz to wyzywać kogoś od pajaców,torolli czy powtarzać po kimś bo sam niczego nie potrafisz wymyślić .Wydawało by się że jeśli ktoś się myli i opowiada głupoty nie trzeba go obrażać bo niema nic łatwiejszego jak wykazać że się myli.Dlaczego masz z tym problem ,dlaczego tak łatwo przychodzi ci obrażanie a wykazanie że ktoś się myli już nie ? Nie odpowiadaj epitetów nie chcę czytać ,zresztą jeśli uważasz że kogoś tym urazisz to się mylisz ,dajesz tylko świadectwo kim ty jesteś.
zgłoś komentarz
Batman jak już ci wcześniej pisałem pisda cie urodziła i  to był jej błąd , mogła cie ścisnąć ale cóż - przeżyłeś.
stwierdzenie cie robił itd wynika z użycia przez buraki niepotrzebnych zwrotów w tym co nazywasz konwersacją.

to że nie rozumiesz że surowce wtórne które segregujesz mogą przynieść mieszkańcom dochody i jest to bezsprzeczne  - odsyłam punkty skupu surowców wtórnych  Chojnów   ul. Złotoryjska - ale przez politykę pseudo fachowców z urzędu którzy jak ty nie potrafią tego ogarnąć przynoszą straty w wysokości 8000 zł miesięcznie. czy lepiej dla mieszkańców jest płacić czy mieć płacone ? 

zgłoś komentarz
idiotycznie cie zrobili i jak wcześniej pisałem później pisda cie urodziła - rozumiesz?

jak już chcesz się wykazać to pokaż gdzie jest błąd ? jedyny jest w tym że ty i tobie podobni nie wiedzą że surowce wtórne można sprzedawać. to przykre ale prawdziwe. musisz się z tym pogodzić.

musisz też zrozumieć co to są surowce wtórne a co to są śmieci

Po raz kolejny podkreślam że polityka miasta w tym temacie jest chora i zamiast przynosić dochody generuje tylko straty.  cyferki nie kłamią
zgłoś komentarz
czytam "wątek śmieciowy" i coraz bardziej mnie w..wia. Nawet tak prostą sprawe jak smieci można skomplikować a powszechnie wiadomo, ze im bardziej zawiła tym łatwiej zamydlic ludziom oczy i wyciągnąć z tego kasę. Do dnia dzisiejszego segregowałam śmieci z dwóch powodów po pierwsze nie zapycham sobie śmietnika plastikami które zajmują objetosciowo duzo miesca, a po drugie ze względu na ekologię. I bedę to robić nadal, jak do tej pory za ) złotych i ) groszy, kosztem mojego czasu i zelówek, ale k...wa jak słysze że na tym się dorabia prywatna firma a nasze władze jej w tym pomagaja to mnie trafia....
zgłoś komentarz
Paniczu od śmieci vel e-donosicielu, skoro jesteś taki genialny tak się znasz i wiesz co to jest gospodarka odpadami za która ludzie Ci płacą, wręcz wciskają Ci gotówkę za śmieci ( bardzo dobre ) to czemu nie zgłosisz że w pełni legalnie zajmiesz się tym od miasta weźmiesz gotówkę no o połowę mniej , byś wygrał przetarg potem będą CI dostarczać śmieci a Ty je po prostu zamienisz na jeszcze więcej gotówki i już nie będziesz się przejmować nami maluczkimi bo będziesz tak bogaty!  ale nigdy się tym nie zajmowałeś nigdy nie płaciłeś za śmieci bo jesteś jeszcze zbyt skretyniały i młody , mamusia za wszystko płaci to nie wiesz co się dzieje w prawdziwym świecie, żadna firma nie zarabia na śmieciach wszystkie płacą za ich wywóz i późniejszy ich recykling bo takie są przepisy gamoniu
zgłoś komentarz
zlośnico nie jesteś jedyna która segreguje śmieci , ja i wielu ludzi w mieście to robią ale jak zaznaczyłaś dorabiamy w ten sposób kogoś ( ciotecznego brata burmistrza jak dobrze pamiętam - musiałbym przeszukać forum ale w każdym razie rodzina ) . urzednicy , burmistrz i radni mówią że nic nie mogą zrobić bo tak podpisano umowę co jest kolejnym ich kłamstwem a na dowód tego cytuję zapis  paragrafu nr 8 umowy podpisanej z firmą która obecnie sprzedaje sobie zebrane przez mieszkańców surowce wtórne.
zgłoś komentarz
1. W razie zaistnienia istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonywanie umowy nie leży w interesie publicznym  ( według urzedu burmistrza i radnych lepiej jest płacić jak dostawać - może jakieś badania ??? ) , czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy Zamawiający może odstąpić ( ale nie chce bo woli działać na szkodę mieszkańców ) od umowy w terminie 30 dni od powzięcia wiadomości o tych okolicznościach ( oferta odbioru tych surowców została złożona na piśmie ponad półtora roku temu i dodatkowo radni i burmistrz zostali poinformowani na radzie w styczniu że istnieje alternatywa - oczywiście działając nadal na szkodę mieszkańców nie podjęli tematu) . Odstąpienie takie nie powoduje obowiązku zapłacenia kary umownej.
zgłoś komentarz
batman skretyniały gamoniu co cie pisda urodziła powiedz kto cie spłodził to cie pomszczę.

oferta na piśmie została złożona prawie dwa lata temu i została przemilczana przez urząd bo nie leżała w ich interesie.

żadna firma nie zarabia na śmieciach ? wiesz co musiałeś coś starego zjeść , każda prywatna sortownia odbierze za darmo śmieci a z nich wysegreguje za pomocą odpowiedniego sprzętu który do Chojnowa nigdy nie zawita . polityka śmieciowa  miasta jest taka by płacić za wywóz a nie odzyskiwać bo nie ma komu i nie ma czym a dodatkowo nie wiadomo jak dlatego też śmieci z miasta jadą do Legnicy.  Po sortowaniu na odpowiednich instalacjach odzyskuje się dodatkowe frakcje. Czy uważasz że prywatne sortownie  przynoszą straty ? przestań się ścierać z czymś o czym nie masz zielonego pojęcia .
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.