Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Być albo nie być dla KS Chojnowianka, czyli mecz przeciwko drużynie Czarni Rokitki!

Author: Maciek
Creation date: 31 May 2012, 14:40 All comments: 56


Być albo nie być dla KS Chojnowianka, czyli mecz przeciwko drużynie Czarni Rokitki!

W niedziele 3 czerwca pierwszy zespół Chojnowianki rozegra bardzo ważny mecz ligowy z Czarnymi Rokitki. Będzie to spotkanie, które zostanie rozegrane o "być albo nie być w lidze okręgowej". W ostatnich latach parokrotnie spotykaliśmy się z Czarnymi, ale meczu o taką stawkę z tym zespołem bardzo dawno nie było. W naszym mieście w ostatnim tygodniu bardzo głośno mówi się o tym meczu i widać, że będzie się on cieszył bardzo dużym zainteresowaniem wśród kibiców obu klubów.

W drużynie naszego rywala gra wielu zawodników, którzy piłkarskiego abecadła uczyli się w Chojnowiance grając od młodzika aż do juniora. Następnie parę dobrych lat w seniorach. Wystarczy wymienić tak doświadczonych i dobrych dziś zawodników jak Sebastian Grudziński, Paweł Płachta, Jarosław Rajczakowski czy trener pan Mirosław Zieleń. We wcześniejszych latach grupa zawodników z Chojnowa była jeszcze szersza. Klubowi z Rokitek udało się pozyskać wielu naszych reprezentantów. Od dłuższego czasu w naszym mieście mecze z Czarnymi traktowane są jak derby. W większości rozegranych spotkań dominowała nasza Chojnowianka, jednak tym razem to Rokitki są drużyną, która powinna teoretycznie zwyciężyć. Ten mecz może zdecydować o tym, czy KS Chojnowianka utrzyma się w klasie okręgowej.

W niedzielę może okazać się, że bramki na wagę zwycięstwa strzelą nam byli reprezentanci biało niebieskich, których poprowadzi także nasz trener (czyt. wychowanek naszego klubu). Czy jednak tak się stanie, czy Chojnowianka potrafi wznieść się na wyżyny i wygrać mecz o życie? Bądźmy dobrej myśli i trzymajmy się słów pana Kazimierza Górskiego: „dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”.

Wszystkiego dowiecie się Państwo na meczu, który odbędzie się już w niedzielę w Rokitkach o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych fanów futbolu na to spotkanie piłkarskie.


Comments

Pan Teresiak nie tylko kosi trawę ale jest asystentem trenera ,chyba ? Na 100% to nie wiem czy on to robi społecznie ale na 100% działacze wolą osoby które są mniej rozgarnięte od nich a to już jest wiesz atut niepodważenia :)
Pan Teresiak nic nie robi za darmo a na pewno nie jest asystentem trenera chyba nie wiesz ile on ma lat człowieku on już powinien wnuki bawić i odejść z klasą jako zasłużony działacz. A on tylko szkodzi i bzury opowiada ..
report comment
Skąd wy wzięliście takiego wspaniałomyślnego działacza jak Teresiak W? Kto go zatrudnił do działania w waszym klubie?
zatrudnia go Dyrektor MOKSiR-u a nie klub on jest dyrektorem płyty a nie działaczem klubu.
report comment
A ja napisze tylko tyle że ci co życzą Chojnowiance spadku nie powinni nazywać sie kibicami KS,bo jak spadniemy to tylko sie wszystko pogorszy w klubie i nie będzie to wina Zielenia że nasi zawodnicy będa chcieli grać w okręgówce a nie w A-klasie.A dla Chojnowa bedzie to wstyd że z takim zapleczem zamiast grać w 4lidzie to bedzie A-klasa.Dlatego dzisiaj musimy wygrać w Rokitkach i zostać w okregówce bo mamy szanse na 3punkty bo w sumie Rokitki grają juz o nic.
report comment
robert35 to był żart z obroną tego pana ,taka ironia wiesz a moje teksty nie są w tym temacie krytyczne tylko piszę prawdę ,raz - grozi na spadek,dwa- wybudowany kompleks nie przekłada się na wyniki ! to chyba oczywiste prawda !
Nie jestem fanem Chojnowianki i będę kibicował Rokitkom ,mogę proszę pana łaskawie kibicować komu zechcę ?
report comment
Nie martw się Chojnowianko,nie przegrasz dziś.Jak wam nie będzie szlo ,to zrobicie zmiane.D ataku wejdzie Teresiak W i strzeli dla was gola.Nie chcieliście Kurczaka ,Kryszczuka to macie Witolda.A jak to nie pomoże,to wpuścicie obiecanka Janka,jak nie strzeli to obieca wam tyle,ile nikt w Chojnowie.
report comment
A przychodzisz na Chojnowianke???
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform