Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sprawa wagi państwowej

markochojnów,tobie chyba ta melisa jednak zaszkodziła,bo ja nie jestem ona,a z wulgarnym słownictwem radzę sie powstrzymać,jeśli nie chcesz  być zablokowany.A co do zdjęcia,to to nie jest portal burmistrza,więc oni mają prawo dawać takie zdjęcia,jakie im sie podobają.Może jeszcze mają z nim konsultować.Wtedy to dopiero by pisano,że portal zależny,choc byli i tacy(których już tu nie ma),co tak twierdzili.
Malinda to żeńskie imię, więc niem się co dziwić, że ktoś cie bierze za kobietę. Czy ty Malinda jesteś administratorem, że straszysz zablokowaniem innego użytkownika, jeśli tak to ty pierwszy powinieneś sam siebie zablokować, bo markochojnow użył tylko twoich słów i drugiego użytkownika zaznaczając to dość wyraźnie, że innych niż wasze bluzgi nie użyje i widzę, że jest w tym konsekwentny .Nie dostrzegasz tego czy udajesz, że tego nie widzisz .
zgłoś komentarz
markochojnow ty się chyba za dużo napiłeś tej melisy aż cię zaćmiło. malinda napisał, że post jest debilny a nie, że ty jesteś debil chyba tego nie zauważyłeś.
Sam ironicznie nabijasz się z burmistrza a teraz bardzo bronisz jego wizerunku ta Twoja melisa chyba jest czymś podpalana...
Niema nic dziwnego z zachowaniu markochojnow nabijanie się z kogoś jak to mówisz z sposób ironiczny jest zamierzone, bo nie jest przykładowo chamskie jak inne wypowiedzi w tym temacie .Tak samo obrona osoby, z której się drwi wpisuje się nadal w tą złośliwość tak czysto z definicji zamierzonej niezgodności dowcipu kpiarza .
zgłoś komentarz
Malinda czy jak Ci tam , Pawle drogi Pawle , sender i inni frustraci pijcie dużo melisy a z pewnością bedziecie bardziej wyluzowani , podpalania nie polecam , zacznijcie oswajać się z innym niż Wasze poczuciem humoru , ironią oraz opiniami , nie jesteście pępkiem świata i wykładnią dla innych, groźby zablokowaniem są zupełnie płytkie. Jak wspomniałem wcześniej użyłem dla uspokojenia tylko Waszych prostych słów i proszę mnie nie prowokować. Jeśli macie coś do tematu to piszcie , jeśli nie milczenie jest złotem .
Pozdrawiam was wszystkich kochane łobuziaki
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.