Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Kolejny sparing Chojnowianki za nami, przygotowania do sezonu trwają

Autor admin
Data utworzenia: 29 lipiec 2012, 20:14 Wszystkich komentarzy: 42


Kolejny sparing Chojnowianki za nami, przygotowania do sezonu trwają

Kolejny sparing KS Chojnowianka za nami. Dziś nasi piłkarze przed własną publicznością podejmowali Skorę Jadwisin. Rywalizacja pomimo faktu, iż był to jedynie mecz przygotowawczy do nadchodzącego sezonu, była bardzo zacięta. Niejednokrotnie dochodziło do kontaktu pomiędzy zawodnikami. W zmaganiach nie pomagała również pogoda, było parno i pochmurnie. Pierwsza połowa po doskonałej grze obu drużyn zakończyła się remisem 2:2. Druga część sparingu należała do naszego klubu. Biało niebiescy po doskonałych 45 minutach wygrali 8:2. Jak widać przygotowania do nowego sezonu trwają. Zawodnicy ciężko trenują chcąc przygotować się jak najlepiej do ligi. O kolejnych sparingach będziemy informować na bieżąco.

Komentarze

dzięki robert35 jestem już po pracy chwilę siadłam a tu proszę jak zwykle Psymon krytykuję narzeka na zarząd masz rację robert zrzędzi nie rozumie ze na razie tak zostanie nie ma pewnie komu przekazac tej funkcji i musi tą krytykę znosić. A kto popiera twoje zdanie ja z tego co czytam to wiem że tylko Ty klakier Gienia i El-nino i może jakiś dziwny rokefeler.... Tak poza tym nikt więcej a raczej z waszym zdaniem nie wiele osób sie zgadza bo też nie wiele ma jeszcze ochote z wami pisać. ja tez sobie obiecałam że nie będę ale szlak mnie trafia na te wasze wpisy.
zgłoś komentarz
Psymon piszes wara od kolarzy bo co synek tam rowerkiem pociska a ty sie bawisz w pomoc Gieniowi a mój synek piłke kopie i wara od KS Chojnowianki a może pochwalisz młodzików dzis ich wyróżnił OZPN to nie jest zasługa zarządu tylko spadek zobaczymy kiedy kolerzę przestana wygrywac to też będzie wina Gienia niech tylko wejda do juniora młodszego .. ( bo wiesz ja nie wierze że jesteś misiek mam na ten temat inne zdanie)...
zgłoś komentarz
To jest na temat tylko ty nie chcesz o tym pisać ,dlaczego ? tylko się domyślam że jesteś osobą z zarządu ale z nim bezpośrednio związana .Nie jestem osamotniony w tym temacie a co najmniej 4-5 osób tylko na tym portalu myśli identycznie a zmian życzy sobie większość ,wiedz że tylko ty i "dama"55 jesteś za tym aby utrzymać ten stan ,tą patologię ! dlatego nie odnosisz się do meritum sprawy mimo że prędzej pytałeś co teraz a atakujesz mnie personalnie a dokładnie mój nick .Chyba wiesz że sobie tej 100 nie dodam bo takiej możliwości nie mam ! więc poco bijesz pianę ? odwracasz kota ogonem i tak prędzej czy później polecicie z Chojnowianki i bufetu piwnego prywata się zakończy i prezes będzie trzymał wszystko a nie zarząd wychowa sobie jak teraz panią prezes :) wiesz o czym mowa !
Ty też atakujesz personalnie robert tylko po nicku a ty walisz po nazwisku aha zapomniałem psymonwi wolno od patologii , męd i itd.. ludzi wyzywać chybapoczytam regulamin może jest taki punkt.. A bicia piany i odrwacania kota ogonem ty to robisz najlepiej..
zgłoś komentarz
http://chojnow.pl/news/news/view/id/1469/Comment_page/3

"Dla mnie totalnym dnem i zerem jesteś ty psymonie ...do tej swojej łepetyny... bo jesteś żaosny dama55 26 lipca 2012 20:28"

Proszę konkrety ,o tak jak ja wyżej podałem twoje inwektywy pod moim adresem ,proszę :) pani "damo"55
Jeszcze jedno ,ja rozumie że miałki intelekt nie pozwala tobie odróżnić ataków personalny a krytyką działań i nazywania ich patologicznym ! Więc proszę na mój temat nie kłamać i nie podawać nieprawdziwych informacji że nazwałem kogoś "mendą" bo to jest nieprawdą !
Dla mnie jest pani "damo"55 z wielu względów panią prezes Członek ,mogę się mylić ale wszystko na to wskazuje ,nie są to tylko moje domysły a pani prezes Członek jest osobą publiczną więc na forum można o niej piać i o jej działaniach.
papa :))
zgłoś komentarz
nudna jestes pani "damo" niesamowicie.
wytlumacz mi prosze jak mozna nie krytykowac klubu ktory spada do klasy a? nic sie nie stalo? oj nie nie. nie tedy droga.
zgłoś komentarz
"wami pisać. ja tez sobie obiecałam że nie będę ale szlak mnie trafia na te wasze wpisy. dama55 01 sierpnia 201217:03"

No no pani prezes nerwy puszczają jak się jest przyzwyczajonym do rozkazywania ,rządzenia to jkiej kolwiek krytyki się przyjąć nie potrafi,zobacz sobie jak to miło !
zgłoś komentarz
El_Nino można jak jest się prezesem tego klubu to można ,jak się dupę nosi wyżej głowy to można ,jak się z tatą w dzieciństwie chodziło na mecze i z tego powodu można wywnioskować że będzie się dobrym prezesem klubu to można ,jak się maiło palny wejścia do 4 ligi to można a tak broni się idiotycznie że trzeba wpierw dna sięgnąć aby coś zdziałać ,to można .
Wstyd pani prezes !
zgłoś komentarz
ale prezes jest dla klubu czy klub dla prezesa?
zgłoś komentarz
Brawa dla młodzików, bo zdobyli ta nagrode, ale nie dzięki zarządowi tylko pomimo.
Wszystkiego spartolić się nie da jak widać, wystarczy ze seniorzy będą się kopać w aklasie.
Młode chłopaki niczym nie skażone będą wygrywać bo Chojnów to duże miasto. Ale wstyd żeby nie mieć drużyny na poziomie. Wsytarczy się rozejrzeć jacy zawodnicy grają po wioskach i mają tam o wiele lepiej niż mieli by w chojnowie. Bo tam wlasnie jest prezes dla klubu a nie odwrotnie.
Ale nic się nie zmienia i za rok będą w okręgówce znów ;)
zgłoś komentarz
Ani jedno ani drugie ,w przypadku Chojnowianki to na pierwszym miejscu jest zarząd który robi tam swoje interesy a potwierdza to co najmniej dwóch prezesów którzy odeszli na własne życzenie bo z zarządem normalnie nie dało się współpracować .To zarząd wybiera sobie prezesa a potrzebuje takiego który będzie przychylny ich koncepcji dlatego zamiana tylko prezesa nic nie da ,tam trzeba wszystko zmienić .Pani prezes pasuje zarządowi dlatego że zarząd robi co chce a w zamian wspiera panią prezes nawet w tak dramatycznej sytuacji do jakiej doszło za jej kadencji bo piłka nożna ani wyniki tych osób nie interesują a jeśli nawet to w ostatniej kolejności.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform