Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

18 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
4 sprawców zatrzymanych na gorącym uczynku
Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie podsumowali działania prewencyjne pod nazwą "Bezpieczna gmina Chojnów". Ich celem było między innymi przeciwdziałanie zaistnieniu zdarzeń o charakterze kryminalnym, poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ujawnianie sprawców wykroczeń.
17 październik 2022, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
Weekendowe granie Chojnowianki
Pierwszy zespół Chojnowianki zwyciężył wysoko, bo aż 12:0 drużynę z Gromadzynia. Warto zauważyć, że Chojnowianie nie pierwszy raz w tej rundzie aplikują rywalowi wiele bramek
16 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji dziękuje strażakom z chojnowskiej jednostki
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński zwrócił się z podziękowaniami do strażaków biorących udział w misji gaszenia pożarów we Francji. Wśród wyróżnionych znaleźli się strażacy z chojnowskiej jednostki.
16 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
24-godzinny Stadionowy Bieg Ultra w Chojnowie
11 listopada grupa śmiałków rozpocznie 24 godzinny bieg po bieżni chojnowskiego stadionu. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do udziału w wydarzeniu.
14 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Urząd Gminy szykuje remonty kolejnych dróg gminnych
Urząd Gminy opublikował wyniki postępowania dotyczącego wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu dróg dla miejscowości: Budziwojów, Strupice, Piotrowice i Jerzmanowice.
14 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Reorganizacja pracy w Wydziale Komunikacji i Transportu
Legnickie starostwo informuje o reorganizacji pracy Wydziału Komunikacji i Transportu. Zobacz kiedy będą przyjmowani interesanci.
14 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 4
O rowerowych wyprawach Rafała Wyciszkiewicza w chojnowskiej bibliotece
Gościem chojnowskiej biblioteki był wczoraj Rafał Wyciszkiewicz, chojnowski fotografik, muzyk oraz miłośniki wypraw rowerowych.
13 październik 2022, Partnerstwo,
Dlaczego warto zamieszkać w Kiełczowie?
Już nie ścisłe centrum, ale okolice większych miast, stały się od jakiegoś czasu tym, czego poszukują Polacy. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy nie wyobrażają sobie życia poza Wrocławiem. Jednak aktualne wystawione na sprzedaż atrakcyjne mieszkania na przedmieściach, sprawiają, że i oni zwrócą na nie uwagę. Spokój, przyjazne otoczenie, a przede wszystkim dobra cena sprawiają, że oferty nieruchomości poza centrum zyskują na wartości. Zainteresowaniem cieszą się m.in. mieszkania w Kiełczowie.
13 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jesiennie Spotkania Chóralne w Chojnowie
Zarząd Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Związku Chórów i Orkiestr zaprosił na Jesiennie Spotkania Chóralne. Wkrótce koncert w Chojnowie.
13 październik 2022, admin,
Repertuar prasowy kina Helios Legnica (14-20.10.2022)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 14 do 20 października.
12 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
[WYNIKI KONKURSU] Do wygrania podwójne bilety na film Ania
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Ponownie do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Ania" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
12 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznaliśmy mistrzów Chojnowa w biegach przełajowych [ZDJĘCIA]
Na Stadionie Miejskim oraz w sąsiednim parku odbyły się dzisiaj Mistrzostwa Chojnowskich Szkół Podstawowych w biegach przełajowych. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
12 październik 2022, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Europejski Dzień Sportu Szkolnego w SP4 Chojnów!
Trzymając się zasady- nasze zdrowie w naszych rękach, pamiętamy o promowaniu zdrowego stylu życia. Dokonujemy tego poprzez udział w rozmaitych akcjach, inicjatywach i przedsięwzięciach tematycznych.
12 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Krwiobus ponownie na chojnowskim komisariacie
11 października na terenie Komisariatu Policji w Chojnowie odbyła się akcja oddania krwi pod Honorowym Patronatem Starosty Legnickiego, Burmistrza Miasta Chojnów i Wójta Gminy Chojnów. Akcja została zorganizowana przez Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Legnicy.
11 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny zawodnik Colloseum Boxing Chojnów z medalem mistrzostw MMA
W ubiegłą sobotę w Gliwicach odbyły się 5. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Rywalizacja przyciągnęła rekordową liczbę zawodników - wśród nich znalazł się reprezentant klubu Colloseum Boxing Chojnów Bartosz Staszkiewicz.
11 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pieniądze na komputery dla chojnowskiej biblioteki
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie uzyskała dofinansowanie w wysokości 18 800 złotych. Pieniądze te pochodzą z programu wyposażenia bibliotek w nowoczesny sprzęt komputerowy.
11 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Badania mammograficzne w Chojnowie. Trwają zapisy
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagnostyk" zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.
10 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Święto chojnowskich nauczycieli z udziałem Kabaretu Ławeczka z Rancza
W sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbyły się lokalne obchody Święta Edukacji Narodowej. Wydarzenie swoim występem uświetnił Kabaret Ławeczka, w skład którego wchodzą aktorzy znani z serialu Ranczo.
10 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wkrótce rusza modernizacja drogi powiatowej w Krzywej
W legnicki starostwie podpisano umowę na realizację modernizacji drogi powiatowej nr 2269D w Krzywej. Przebudową objęty zostanie fragment od skrzyżowania z DK94 do końca miejscowości.
10 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Skoranta: Wierzymy, że 15 lat to dopiero niewielki krok
W kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny odbył się jubileuszowy koncert chóru Skoranta. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.