Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

14 grudzień 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 grudnia.

13 grudzień 2023, Partnerstwo,
Książka dla Niego: Przewodnik po Męskiej Literaturze
Książki są dla wielu nie tylko źródłem rozrywki, ale też inspiracji oraz sposobem na rozwój osobisty. Wśród ogromu gatunków i tematów literackich istnieje specyficzna kategoria, którą można określić jako męska literatura. Jest to nurt, który w szczególny sposób rezonuje z doświadczeniami, emocjami i aspiracjami mężczyzn. W niniejszym artykule przybliżymy literaturę skierowaną właśnie do panów – literaturę dla niego.
12 grudzień 2023, Partnerstwo,
Jak zadbać o swój smartfon?
Smartfony stały się nieodłącznym elementem życia - są narzędziem do komunikacji i pracy, albumem ze wspomnieniami, a także źródłem rozrywki. Codzienne użytkowanie w różnych warunkach – w deszczu, na mrozie czy w wodzie niesie ze sobą ryzyko wystąpienia uszkodzeń. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć swój smartfon, aby służył jak najdłużej, nie tracąc przy tym komfortu użytkowania!
12 grudzień 2023, Sponsorowane,
Deski podłogowe warstwowe - czym się wyróżniają i dlaczego warto je wybrać?

Deska podłogowa barlinecka- dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Deski podłogowe warstwowe to nowoczesne rozwiązanie w świecie podłóg, łączące w sobie trwałość i elegancję. Charakteryzują się unikalną konstrukcją, gdzie kilka warstw różnych materiałów zapewnia wyjątkową stabilność oraz odporność na zmiany temperatury i wilgotności.

12 grudzień 2023, Sponsorowane,
Detoks alkoholowy - pomoc, po którą czasem trzeba sięgnąć
Spora część ludzi ma pewne skłonności do różnego rodzaju uzależnień. Niektóre z nich mogą prowadzić do poważnych zmian w organizmie, a nawet przyczynić się do śmierci człowieka. Do takich poważnych konsekwencji może doprowadzić nadużywanie alkoholu. W pewnych sytuacjach niezbędną może się okazać profesjonalna detoksykacja alkoholowa.
10 grudzień 2023, Partnerstwo,
Gry planszowe dla dzieci - jakie zapewniają korzyści?
W dzisiejszych czasach, gdy każda dziedzina życia jest nieodłącznie związana z technologią i internetem, potrzeba powrotu do bardziej tradycyjnych rozrywek. To szczególnie istotne dla najmłodszych, którzy spędzają w sieci zbyt dużo czasu. Świetną alternatywą dla tej aktywności mogą być gry planszowe. Dlaczego są tak ważne dla młodych osób? Jakie gry zasługują na uwagę?
07 grudzień 2023, Partnerstwo,
Zaburzenia erekcji – jak sobie z nimi radzić?
Zaburzenia erekcji, znane również jako impotencja, to problem, który dotyka wielu mężczyzn na całym świecie. Jest to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać erekcję wystarczająco długą, aby umożliwić satysfakcjonujący stosunek seksualny. Zaburzenia te mogą mieć różne przyczyny, w tym czynniki fizyczne, takie jak choroby serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, a także czynniki psychologiczne, takie jak stres, lęk czy depresja.
07 grudzień 2023, Partnerstwo,
Jakie apteka internetowa ma witaminy dla dzieci?
Na współczesnym rynku suplementów witaminowych dla dzieci pojawia się coraz więcej propozycji od producentów. Niemniej jednak stosowanie ich powinno być rozważane jedynie w konkretnych sytuacjach, gdy istnieje uzasadniona potrzeba. Oczywiście zainteresowanie tego typu propozycjami zwiększa się w sezonach infekcyjnych, ale należy pamiętać, że nie każde dziecko wymaga suplementacji, a przekroczenie zalecanych dawek może przynieść więcej szkód niż korzyści.
07 grudzień 2023, Partnerstwo,
Shoper DHL: Rewolucja w logistyce e-commerce - integracja od Apilo
Szybkość i niezawodność dostaw są kluczowe, dlatego też integracja sklepu Shoper z systemem kurierskim DHL staje się rozwiązaniem przyszłości. Dzięki tej synergii sklepy internetowe mogą teraz oferować swoim klientom usługi logistyczne na najwyższym poziomie, co znacząco wpływa na jakość obsługi i konkurencyjność na rynku.
07 grudzień 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 8 do 14 grudnia.

07 grudzień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na Jarmark Świąteczny

Z ogromną radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które wprowadzi nasze miasto w magiczną atmosferę świąt – Jarmark Świąteczny!

06 grudzień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Marznące opady i gęsta mgła
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przez marznącymi opadami i gęstą mgłą. Pogoda sprzyja niebezpiecznym sytuacjom na drogach.
05 grudzień 2023, Partnerstwo,
Oprawy oświetleniowe do pomieszczeń czystych
Kiedy mówimy o oprawach oświetleniowych do pomieszczeń czystych, mamy na myśli specjalne rozwiązania oświetleniowe, które są niezbędne dla ścisłych standardów higieny i czystości. Wychodząc naprzeciw tym wymogom, coraz częściej wykorzystuje się oświetlenie LED, które przekłada się na liczne korzyści dla tych specyficznych obszarów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu tematowi.
04 grudzień 2023, Partnerstwo,
Jak wieszać firanki?
Firanki są nie tylko praktycznym elementem wystroju okna, ale także dodatkiem, który może nadać wnętrzu charakteru i przytulności. Wybór odpowiednich firanek to jednak tylko połowa sukcesu – równie istotne jest umiejętne ich zawieszenie. Odpowiednie metody mocowania wpływają nie tylko na estetykę, ale także na funkcjonalność firanek. W poniższym artykule przedstawimy praktyczne porady i pomysły dotyczące tego, jak wieszać firanki, aby uzyskać najlepszy efekt.
04 grudzień 2023, Chojnowski Sztab WOŚP, Wszystkich komentarzy: 0
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie
Jak co roku, Chojnowski Sztab WOŚP działający w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapisywania się na listę wolontariuszy, którzy podejmą się zbierania środków finansowych w dniu 28.01.2024 podczas 32. Finału, a także zwraca się z prośbą do ludzi wielkiego serca o każdą formę wsparcia 32. odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie.
02 grudzień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Niskie temperatury śmiertelnym zagrożeniem dla bezdomnych
Mroźne dni są śmiertelnym zagrożeniem dla osób bezdomnych. Policja po raz kolejny apeluje - nie pozostawajmy obojętni na los osób potrzebujących, dla których opieka w tej porze roku jest szczególnie ważna.
30 listopad 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 grudnia.

30 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Kultura wznawia działalnośćZ radością informujemy, że po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej awarią projektora, Kino Kultura w Chojnowie wznawia działalność.
29 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trudne warunki na drogach
Intensywne opady śniegu oraz niska temperatura mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Do jednego z licznych wypadków doszło na lokalnym odcinku A4.
28 listopad 2023, Partnerstwo,
Mikołajkowa zabawa w Galerii Piastów!
Już najbliższą sobotę, 2 grudnia, zapraszamy do kolorowej wioski elfów.