Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2016

27 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Błąkający się po lesie pies szuka właściciela
Urząd Gminy Chojnów informuje o odnalezieniu rudego psa, błąkającego się po lesie w okolicach Jaroszówki. Istnieje prawdopodobieństwo, że pies zaginął komuś podczas zbierania grzybów.
27 październik 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy
Prezentujemy repertuar Kina Helios w Legnicy. Ważny od 28 października do 3 listopada 2016roku.
27 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wjechał w barierkę na A4. Nie miał prawa jazdy i był pod wpływem alkoholu

Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi kierowcy busa, który wczoraj w godzinach popołudniowych zderzył się z barierką ochronną na autostradzie A4 na wysokości Krzywej. Kierujący mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Jak informuje asp. sztab. Robert Lemański z legnickiej policji - po przebadaniu go okazało się, że ma około promila alkoholu w organizmie.

27 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami październikowa sesja Rady Gminy

28 października 2016, o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się XXVIII sesja Rady Gminy Chojnów. W jej ramach zaplanowano m.in. omówienie stanu realizacji inwestycji gminnych w 2015 i 2016 roku oraz analizę wykonania budżetu za III kwartały 2016 roku.

27 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Konkurs. Wygraj bilety na "Wołyń" (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (28 października) seanse filmu „Wołyń” w legnickim kinie Helios.

26 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Elki" pod lupą drogówki. Posypały się mandaty

Ucząc się jeździć wymaga się od przyszłych kierowców doskonałej znajomości przepisów prawa ruchu drogowego. A jak ze stosowaniem przepisów radzą sobie instruktorzy? Akcja legnickiej "drogówki", jaka miała miejsce w ostatnim czasie zakończyła się 12 mandatami - skontrolowano 32 pojazdy.

30 październik 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Uzdatnianie wody – wymagająca konieczność naszych czasów
Rozwój przemysłowy i technologiczny, a także wzrost zaludnienia, szczególnie terenów miejskich i wielkomiejskich, to podstawowe elementy sprawiające, że nas wszystkich i wszystkiego wokół jest wciąż więcej. Czego zatem może nam zabraknąć? Odpowiedź jest prosta, choć może nie do końca oczywista. Wody.
26 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Smacznie i hucznie na II Święcie Osetnicy

Miniona sobota w Osetnicy przebiegła pod znakiem drugiego święta tej miejscowości. Tym razem gospodarzem wydarzenia była wiejska świetlica. Impreza zorganizowana została w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Gościem specjalnym Święta Osetnicy był legniczanin Bartek Rzepka.

26 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Charytatywny dla Laury Kopacz w Domu Kultury

Sześcioletnia Laura w czerwcu uległa niefortunnemu wypadkowi, który uszkodził fragment jej czaszki oraz zaburzył niektóre funkcje neurologiczne. Już w najbliższy piątek w chojnowskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny, w trakcie którego będzie prowadzona zbiórka pieniędzy przeznaczona na zakup implantu fragmentu czaszki.

25 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa coraz niżej w ligowej tabeli

Wczoraj pisaliśmy o problemach kadrowych w drużynie Czarnych II Rokitki. Z podobnymi trudnościami zmaga się zespół Sokoła Krzywa. Po 10. kolejce legnickiej A klasy zajmuje on 10. miejsce w tabeli, z dorobkiem 12 punktów. Dobra forma zawodników drużyny, jaką prezentowali w poprzednim sezonie, zniknęła. Wszystko z powodu braków personalnych w zespole Ł. Kurczaka.

25 październik 2016, PUP Legnica, filia w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 0
Informacja dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Filia w Chojnowie zaprasza osoby bezrobotne zarejestrowane w tutejszym Urzędzie do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach realizowanego projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych od 30 roku życia w powiecie legnickim (2016)...
25 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pracownia Wokalna A. J. Szumiło zakończyła 6. Chojnowską Jesień z Muzyką Dawną

Za nami ostatni z pięciu koncertów, zaplanowanych w ramach tegorocznej Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną.

25 październik 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Sabat czarownic w Cuprum Arena

Przebiegła wiedźma, stara Baba Jaga czy może piękna czarownica? Wszystkie pojawią 30 października się na zlocie czarownic w Cuprum Arena, na który galeria zaprasza wszystkich lubinian.

24 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pokonała Górnika Złotoryja

W sobotnie słoneczne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała u siebie Górnika Złotoryja – drużynę plasującą się na 3. miejscu w ligowej tabeli, która był faworytem tego spotkania. Chojnowianie pokazali jednak, na co ich stać.

24 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Problemy kadrowe u beniaminka z Rokitek

W niedzielnym meczu rezerw Czarnych Rokitki z KS Męcinką faworytem byli przyjezdni. Jednak wielką niewiadomą było, czy spotkanie w ogóle dojdzie do skutku.