Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

06 grudzień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Marznące opady i gęsta mgła
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przez marznącymi opadami i gęstą mgłą. Pogoda sprzyja niebezpiecznym sytuacjom na drogach.
05 grudzień 2023, Partnerstwo,
Oprawy oświetleniowe do pomieszczeń czystych
Kiedy mówimy o oprawach oświetleniowych do pomieszczeń czystych, mamy na myśli specjalne rozwiązania oświetleniowe, które są niezbędne dla ścisłych standardów higieny i czystości. Wychodząc naprzeciw tym wymogom, coraz częściej wykorzystuje się oświetlenie LED, które przekłada się na liczne korzyści dla tych specyficznych obszarów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu tematowi.
04 grudzień 2023, Partnerstwo,
Jak wieszać firanki?
Firanki są nie tylko praktycznym elementem wystroju okna, ale także dodatkiem, który może nadać wnętrzu charakteru i przytulności. Wybór odpowiednich firanek to jednak tylko połowa sukcesu – równie istotne jest umiejętne ich zawieszenie. Odpowiednie metody mocowania wpływają nie tylko na estetykę, ale także na funkcjonalność firanek. W poniższym artykule przedstawimy praktyczne porady i pomysły dotyczące tego, jak wieszać firanki, aby uzyskać najlepszy efekt.
04 grudzień 2023, Chojnowski Sztab WOŚP, Wszystkich komentarzy: 0
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie
Jak co roku, Chojnowski Sztab WOŚP działający w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapisywania się na listę wolontariuszy, którzy podejmą się zbierania środków finansowych w dniu 28.01.2024 podczas 32. Finału, a także zwraca się z prośbą do ludzi wielkiego serca o każdą formę wsparcia 32. odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie.
02 grudzień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Niskie temperatury śmiertelnym zagrożeniem dla bezdomnych
Mroźne dni są śmiertelnym zagrożeniem dla osób bezdomnych. Policja po raz kolejny apeluje - nie pozostawajmy obojętni na los osób potrzebujących, dla których opieka w tej porze roku jest szczególnie ważna.
30 listopad 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 grudnia.

30 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Kultura wznawia działalnośćZ radością informujemy, że po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej awarią projektora, Kino Kultura w Chojnowie wznawia działalność.
29 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trudne warunki na drogach
Intensywne opady śniegu oraz niska temperatura mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Do jednego z licznych wypadków doszło na lokalnym odcinku A4.
28 listopad 2023, Partnerstwo,
Mikołajkowa zabawa w Galerii Piastów!
Już najbliższą sobotę, 2 grudnia, zapraszamy do kolorowej wioski elfów.
27 listopad 2023, Artykuł sponsorowany,
Instagram – jak zostać influencerem?
Influencer czy vloger to zawody, które powstały wraz z rozwojem social mediów w ostatnich latach. Zebranie grupy wiernych odbiorców i regularne publikowanie treści to dla wielu ciekawe wyzwanie. Sprawdź, co stoi na drodze do sukcesu przyszłego influencera.
26 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozmowy o bezpieczeństwie z chojnowskimi seniorami
W Domu Schrama odbyło się spotkanie dzielnicowego z Komisariatu Policji w Chojnowie z członkami Związku Inwalidów Narządu Ruchu w Chojnowie oraz członkami ROD Jaśmin.