Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

18 kwiecień 2024, Artykuł sponsorowany,
Typy kobiecych sylwetek – czym się charakteryzują?
Wiedząc, jaką masz sylwetkę, z łatwością dobierzesz dla siebie najlepsze ubrania. Inne rzeczy pięknie prezentują się na figurze typu jabłko niż gruszka lub kolumna. Dowiedz się, jak wyeksponować swoje atuty i zakamuflować ewentualne niedociągnięcia natury. Stworzysz efektowną sylwetkę, dopasowaną do typu swojej sylwetki. Najpierw oczywiście zacznij od poznania jej cech.
16 kwiecień 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Ziemi z kinem sferycznym

22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na pokazy kina sferycznego o tematyce przyrodniczej, przygodowej oraz o kosmosie. Do wyboru będzie aż 26 filmów!

16 kwiecień 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Mała książka wielka zabawa – zapraszamy na warsztaty

Serdecznie zapraszamy najmłodszych chojnowian - dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami na zajęcia czytelnicze pt. "Mała książka wielka zabawa", które odbędą się w sobotę - 20 kwietnia 2024 r., o godz. 10.00 - w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.

15 kwiecień 2024, Partnerstwo,
Przewodnik po przesyłkach międzynarodowych: jak zamówić kuriera za granicę?
W ostatnim czasie przesyłki kurierskie stały się jednym z najchętniej wybieranych sposobów przekazywania paczek. Oprócz przesyłek krajowych dużym zainteresowaniem, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, cieszą się przesyłki międzynarodowe.
15 kwiecień 2024, Partnerstwo,
Łóżka rehabilitacyjne elektryczne - obrotowe
Łóżka rehabilitacyjne elektryczne - obrotowe stanowią przełomowe rozwiązanie dla osób z ograniczoną mobilnością, oferując im nowy poziom niezależności i komfortu. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji umożliwiają łatwe i bezpieczne zmiany pozycji, co ma kluczowe znaczenie w codziennej opiece. Ich adaptacyjność sprawia, że są idealnym wyborem nie tylko dla pacjentów w domach, ale i w profesjonalnych placówkach opiekuńczych. Poprawa jakości życia użytkowników tych łóżek jest niezaprzeczalna, co potwierdzają zarówno opiekunowie, jak i sami pacjenci.
11 kwiecień 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja prowadzi wiosenną lustrację dróg
Do końca miesiąca w powiecie legnicki trwa wiosenna lustracja dróg. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
11 kwiecień 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 12 do 18 kwietnia.

09 kwiecień 2024, Sponsorowane, Wszystkich komentarzy: 2
Koncert Uwielbienia - zapraszamy do Rokitek

Ksiądz Proboszcz Tomasz Kwiecień i Przewodniczący Rady Parafialnej Andrzej Kupczyk zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy Chojnów oraz okolicznych miejscowości do wzięcia udziału w pięknym koncercie Uwielbienia.

08 kwiecień 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wiemy, kto będzie reprezentował gminy ziemi chojnowskiej w powiecie legnickim
Znamy już wyniki głosowania do Rady Powiatu Legnickiego. Zobacz, kto będzie tam reprezentował gminy ziemi chojnowskiej.
08 kwiecień 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Wójt z poparciem większości. Kilku nowych radnych w gminie wiejskiej. Zobacz wyniki na wsiach
Kandydujący na swoją trzecią kadencję wójt Andrzej Pyrz zdobył poparcie większości mieszkańców gminy wiejskiej Chojnów. W nowej Radzie Gminy pojawi się natomiast kilku nowych radnych. Zobacz wyniki głosowania w gminie wiejskiej Chojnów.
08 kwiecień 2024, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki wyborów samorządowych w ChojnowieZnamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych w naszym mieście.Frekwencja w Chojnowie wyniosła 41,8%.