Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Aktualne wydarzenia

24 wrzesień 2021, Partnerstwo,
Jak wybrać ubezpieczenie OC?
Każdy kierowca co roku stoi przed wyborem ubezpieczenia OC. Mimo że ustawa reguluje jego zakres, który musi być u każdego ubezpieczyciela taki sam, to jednak przy wyborze konkretnej polisy warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. O jakich mowa? Podpowiadamy.
24 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodzieje zimą częściej zachodzą na działki. Policja apeluje o zapezpieczenie altan
Tak jak zabezpieczamy rośliny przed nadejściem mrozów, tak samo powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo rzeczy postawionych w działkowych altanach, które często stają się łatwym łupem dla przestępców.
24 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert galowy w chojnowskiej farze. Zwieńczenie Letnich Koncertów Organowych
Przed nami ostatni, galowy koncert zaplanowany w ramach tegorocznej edycji Letnich Koncertów Organowych. W chojnowskiej farze zaprezentują się Orkiestra Kameralna Wratislavia, Piotr Tarcholik (skrzypce, dyrygent) oraz Adam Tański (organy).
24 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Koło Gospodyń Wiejskich w Jaroszówce zaprasza na Piknik Rodzinny
Koło Gospodyń Wiejskich w Jaroszówce zaprasza na Piknik Rodzinny organizowany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Chojnów.
23 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sprawozdanie z wykonania budżetu za I półrocze na wrześniowej sesji Rady Miejskiej
Przed nami wrześniowa sesja Rady Miejskiej. W jej porządku znalazł się m.in. raport o stanie oświaty oraz sprawozdanie z wykonania budżetu za I półrocze 2021 roku.
23 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IMGW ostrzega przed silnym wiatrem w nocy
Powiat legnicki został objęty ostrzeżeniem meteorologicznym pierwszego stopnia dotyczącym silnego wiatru.
23 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mobilna pracownia mammograficzna ponownie w Chojnowie
LUX MED Diagnostyka zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej, która 5 października stanie przy Szkole Podstawowej nr 3 na ulicy Reymonta. W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone i nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.
23 wrzesień 2021, Partnerstwo,
Sposoby na wybielanie zębów w domu
Biały uśmiech jest dziś pożądany jak nigdy. Poprawia on wizerunek, wyznacza status społeczny, ułatwia osiąganie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Najprościej rozjaśnić zęby u dentysty, ale zabiegi wybielające oferowane przez gabinety stomatologiczne odstraszają cenami. Tanią i skuteczną alternatywę stanową domowe sposoby poprawiania koloru zębów. Poznaj najpopularniejsze z nich.
22 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przebudowa drogi powiatowej w Biskupinie zakończona
Zakończyły się prace nad przebudową drogi powiatowej nr 2221D w Biskupinie. Inwestycja realizowana na zlecenie powiatu legnickiego została wsparta finansowo z budżetu gminy Chojnów. 20 września dokonano odbioru końcowego zadania.
22 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O greckiej kuchni z Dionisiosem Sturisem
W sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Dionisiosem Sturisem, który powrócił do Chojnowa ze swoją nową książką, tym razem skupiającą się na temacie greckiej kuchni. Na wydarzenie zaprosili Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
22 wrzesień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna akcja promująca udział w spisie zawita do Chojnowa
Gminny Komisarz Spisowy zaprosił do udziału w akcji Noc Spisowa, która w najbliższą sobotę zawita na chojnowski Rynek.