Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH


Aktualne wydarzenia

30 wrzesień 2023, admin,
Pieniądze na remont szkoły w Starym Łomie
Gmina wiejska Chojnów otrzyma dofinansowanie na remont Szkoły Podstawowej w Starym Łomie. Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
28 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny wypadek na A4
Na podchojnowskim odcinku autostrady A4 doszło do kolejnego poważnego wypadku. Kierujący pojazdem marki Renault jadąc w stronę Zgorzelca uderzył w oznakowanym pojazd robót drogowych. 51-latek odniósł ciężkie obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala.
27 wrzesień 2023, Partnerstwo,
Koreańska sprzedaż hurtowa kosmetyków: klucze do wyboru i wysokiej konwersji sprzedaży
Koreańskie kosmetyki od dawna zawładnęły branżą beauty i cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. Dlatego właściciele firm kosmetycznych powinni rozważyć możliwość dodania koreańskich produktów do swojego asortymentu.
27 wrzesień 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 29 września do 5 października.

26 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Badania mammograficzne w Chojnowie
24 października przy Szkole Podstawowej nr 3 skorzystać będzie można z badań w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED.
24 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Stracił prawo jazdy w Krzywej
Krzywa to jedno z miejsc najczęściej zgłaszanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Problemem dla mieszkańców wioski są kierowcy notorycznie przekraczający dopuszczalną prędkość. O tym, że nie warto jechać tutaj zbyt szybko przekonał się 28-letni mieszkaniec Chojnowa.
21 wrzesień 2023, Starostwo Powiatowe,
„Pamiętnik Pokoleń – świadkowie historii” – nagrodzono laureatów
20 września odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom IV edycji konkursu literackiego "Pamiętnik Pokoleń – Świadkowie historii", objętego Patronatem Honorowym Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka oraz Dyrektora Muzeum Niepodległości w Warszawie dra Tadeusza Skoczka.
21 wrzesień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Weekendowe wydarzenia w Chojnowie: sprawdź kalendarz wydarzeń

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo ciekawie w chojnowskich placówkach kulturalnych. Jakie wydarzenia przed nami? Jesienny koncert, wykład o pośmiertnej magii oraz zawody i pokazy w skate parku! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

20 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nietrzeźwy kierowca dachował na Bolesławieckiej
Na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Bolesławieckiej doszło do kolejnego wypadku, tym razem spowodowanego przez nietrzeźwego kierowcę. W wyniku zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu, która została przewieziona do szpitala.
19 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Jutro wzmożone kontrole na drogach
Dolnośląska policja zapowiada wzmożone kontrole na drogach. Wezmą w nich udział głównie funkcjonariusze z komórek ruchu drogowego, którzy sprawdzać będą przede wszystkim czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości i poruszają się po drogach w sposób zgodny z przepisami.
18 wrzesień 2023, Partnerstwo,
Lodówka z zamrażalnikiem - o czym należy pamiętać, wybierając taki model?
Chcesz kupić nową lodówkę? Wybór sprzętów jest bardzo duży! Najpopularniejsza opcja to chłodziarko-zamrażarka, gdzie zamrażarka znajduje się na dole. Możesz zdecydować się również na urządzenie z zamrażalnikiem na górze. Która opcja będzie lepsza i o czym pamiętać, wybierając taki sprzęt?
BAZA OGŁOSZEŃ

Edukacja- podręczniki,korepe...

Odzież, Obuwie, Zabawki- spr...

Brak ogłoszeń w tej kategorii. Nie czekaj, dodaj już teraz!