Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Aktualne wydarzenia

07 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin
Powiat legnicki przystąpił do realizacji programu w ramach Modułu IV "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" finansowanego w całości ze środków PFRON. Na wsparcie psychologiczne liczyć będą mogli mieszkańcy powiatu legnickiego z niepełnosprawnością oraz ich rodziny.
07 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria sieci wodociągowej
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o awarii sieci wodociągowej i przerwie w dostawie do wody do czasu usunięcia awarii.
07 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Place budowy na celowniku złodziei
Niewłaściwie zabezpieczone place budowy są dla złodziei łatwym celem. Lokalna policja zaapelowała do osób, które rozpoczęły budowę domu, aby właściwie nadzorowali pozostawiane rzeczy. W większości przypadków, aby uniknąć kradzieży mienia i zaoszczędzić sobie stresu wystarczy zabezpieczyć odpowiednio budynek i plac budowy.
06 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Budżet Obywatelski: Przyjęto projekty, na które będzie można głosować
Urząd Miejski opublikował listę projektów opracowanych przez mieszkańców Chojnowa, na które będzie można zagłosować w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.
06 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przychodnia Rejonowa zaprasza na szczepienia przeciw grypie
Przychodnia Rejonowa w Chojnowie zaprosiła wszystkich chętnych na szczepienia przeciwko grypie sezonowej.
06 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaginął Sebastian Sierpina [AKTUALIZACJA - zakończone poszukiwania]
Zaginął pochodzący z Chojnowa Sebastian Sierpina. 14 września w Miłkowicach wsiadł do pociągu - do dnia dzisiejszego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Prosimy o udostępnienie informacji.
05 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Punkt Profilaktyki Zdrowia Psychicznego w Chojnowie otwarty
Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie poinformowało o otwarciu chojnowskiego Punktu Profilaktyki Zdrowia Psychicznego. Z jego usług skorzystać będziemy w budynku przy ulicy Poźniaków 2.
05 październik 2021, ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokitkach: II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole
II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole odbył się w tym roku w dniach od 20 do 24 września. Pomysł wywodzi się z Międzynarodowego Tygodnia Szczęścia w Pracy obchodzonego w tym samym czasie. Celem Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole jest pokazanie, że szczęście i dobrostan bezpośrednio wpływają na efekty kształcenia.
05 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oszust z powiatu legnickiego zatrzymany. Bez skrupułów wyłudził 89 tysięcy
Lubińscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, który przez kilka tygodni oszukiwał 22-latkę z Lubina, bez skrupułów wykorzystując jej stan zdrowia. Mężczyzna łącznie wyłudził 89 tysięcy złotych.
04 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Lokalna policja podsumowuje interwencje we wrześniu
Policja podsumowała funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa we wrześniu 2021 roku, z której korzystają mieszkańcy powiatu legnickiego. Podobnie jak w minionych miesiącach, najwięcej zgłoszeń dotyczyło przekroczenia prędkości.
04 październik 2021, admin,
Nie czas umierać. Wygraj bilety do kina [WYNIKI KONKURSU]
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Nie czas umierać" w legnickim kinie Helios. Odpowiedz na proste pytanie i zdobądź szansę na nagrodę.