Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

29 maj 2023, admin2, Wszystkich komentarzy: 2
Nocne spotkanie z artefaktami – za nami 10. edycja Nocy Muzeów w Muzeum Regionalnym

W piątkowy wieczór, 26 maja, w muzealnym ogrodzie zgromadzili się miłośnicy historii. Noc Muzeów w Chojnowie została zorganizowana po raz 10. Podczas jubileuszowej edycji można było zwiedzać wystawy stałe i czasowe na parterze i w piwnicy. Piętro wciąż zostaje jeszcze zamknięte z powodu trwającego remontu.

28 maj 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Słoneczna pogoda przyciąga nad wodę
Piękna pogoda w weekendy przyciąga nad wodę. Wraz z rozpoczęciem wakacji ruch nad lokalnymi jeziorami będzie jeszcze większy. Policja zapowiada kontrole na kąpieliskach.
26 maj 2023, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
SP Niedźwiedzice wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Mistrzowie Energii
Ogromny sukces dzieci i szkoły! We wtorek, 16 maja delegacja ze szkoły w Niedźwiedzicach w składzie: pani Anna Świdurska oraz reprezentant uczniów Aleksander Porwolik, uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie "Mistrzowie Energii" w siedzibie NASK w Warszawie.
25 maj 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 26 maja do 1 czerwca. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Miłość na nowo”.

23 maj 2023, Starostwo Powiatowe,
Powiat legnicki zrealizował inwestycję w Powiatowym Zespole Szkól w Chojnowie
Wizerunek budynków szkolnych zmienia się z roku na rok. Po termomodernizacji obiektów szkolnych i remoncie hali sportowej przy ul. Witosa to kolejna inwestycja w szkole, a także w budynku przy ul. Wojska Polskiego, gdzie wcześniej wyremontowano zaplecze sanitarne przy sali sportowej, toalety w całym budynku szkolnym oraz wymieniono nawierzchnię w części przy budynku.
23 maj 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na Dzień Dziecka w Chojnowie

1 czerwca o godz. 16:00 spotykamy się w Parku Śródmiejskim. Na miejscu będą czekać liczne atrakcje.

22 maj 2023, Starostwo Powiatowe,
Powiat legnicki zrealizował kolejną inwestycję drogową
19 maja w miejscowości Jerzmanowice w gminie Chojnów nastąpił odbiór końcowy zadania pn.: „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 2220D na odcinkach od drogi krajowej 94 do m. Witków i od miejscowości Groble do m. Witków o łącznej długości 4533 m.
20 maj 2023, Partnerstwo,
Nowoczesność i przestrzeń: Czy warto inwestować w mieszkanie z panoramicznymi oknami?
Nowe mieszkania z panoramicznymi oknami stają się coraz popularniejsze na rynku nieruchomości. Te duże, przeszklone powierzchnie są nie tylko estetyczne, ale również oferują wiele korzyści dla mieszkańców. W tym artykule przyjrzymy się, czy warto zainwestować w nowe mieszkanie z panoramicznymi oknami i jakie są główne zalety tego rozwiązania.
18 maj 2023, Partnerstwo,
Dzień Dziecka w Galerii Piastów!
Z okazji Dnia Dziecka Galeria Piastów przygotowała dla swoich najmłodszych gości atrakcje związane ze światem robotyki i komputerów.
18 maj 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 19 do 25 maja. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Szybcy i wściekli 10”.

17 maj 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Chojnowie
Na terenie Chojnowa prowadzona jest inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Jest to część ogólnopolskiej akcji, której celem jest usunięcie z jednoczesnym unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest.