Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Aktualne wydarzenia

12 październik 2021, Partnerstwo,
Piekarnia Kryszczuk poszukuje kierowcy do rozwożenia pieczywa
Piekarnia Kryszczuk poszukuje kierowcy do rozwożenia pieczywa.
11 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rzecznik Konsumentów ostrzega przed kolejnym pokazem organizowanym w Chojnowie
Miejski i Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Legnicy wystosował apel do mieszkańców miasta Chojnowa, ostrzegający przed udziałem w pokazie organizowanym w 14 października w Hotelu Max. O fakcie standardowo powiadomiono Policję.
11 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ograniczenia na A4 do 15 listopada
Zeszłotygodniowy potężny pożar ciężarówki na autostradzie A4 pozostawił spore zniszczenia. Uprzątnięta jezdnia została udostępniona dla ruchu, jednak przez najbliższy miesiąc będą obowiązywać tam ograniczenia prędkości.
11 październik 2021, admin,
Do 16:00 bez wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o awarii sieci wodociągowej. W efekcie do godziny 16:00 wystąpią problemy z dostępem do wody.
11 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwany listem gończym 19-latek z gminy Chojnów zatrzymany
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w miniony weekend 10 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich znalazł się mieszkaniec gminy Chojnów, który najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.
11 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zamienice: Nowe lipy drobnolistne w sąsiedztwie boiska
Urząd Gminy szczyci się kolejną akcją ekologiczną, w ramach której zasadzono w pobliżu zamienickiego boiska i placu zabaw lipy drobnolistne. W przyszłości mają one m.in. stanowić pożywienie dla owadów zapylających - co jest nawiązaniem do projektu realizowanego na terenie gminy.
11 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Imię Orląt Lwowskich dla chojnowskiego Technikum. Jubileusz dwudziestolecia w PZS
Powiatowy Zespół Szkół zapowiada uroczyste obchody dwudziestolecia istnienia szkoły. W ramach wydarzenia nastąpi nadanie lokalnemu Technikum imienia Orląt Lwowskich.
09 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Food Trucki na Rynku
SMAKI Świata Street Food oraz Urząd Miejski zaprosili mieszkańców Chojnowa do udziału Chojnowskim Festiwalu Smaków Świata. Od godziny 12:00 do 20:00 na Rynku czekają na nas food trucki.
08 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Okradł firmę w której pracował. Złodziej zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali pracownika jednej z firm na terenie Chojnowa, podejrzanego o dokonanie kradzieży markowej biżuterii. Straty, jakie spowodował opiewają na kwotę niemal 3 tys. złotych. Policjanci odzyskali część utraconego mienia, a zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności za przywłaszczenie cudzego mienia.
08 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Festiwal Smaków Świata ponownie na chojnowskim Rynku
Chojnowski Festiwal Smaków Świata powraca na chojnowski Rynek. Food Trucki pojawią się w sobotę i niedzielę - informuje Urząd Miejski.
08 październik 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jeszcze kilka godzin utrudnień na A4
Na podlegnickim odcinku autostrady A4 od wielu godzin pracują służby porządkowe. W nocy doszło tam do wypadku i potężnego pożaru łatwopalnego ładunku. Pomimo, że do zdarzenia doszło w sąsiedztwie Legnickiego Pola, utrudnienia odczują także mieszkańcy Chojnowa jadący z Wrocławia w kierunku naszego miasta.